Явно това ще да е било, защото аз реших да му купя пресен.... бг п-во
. Нямам опит с това чудо и изпатихме кофти. Ще пробвам със замразен, че искам да го науча да яде, нали е полезен
. Алекс и Филип много са порастнали! Истински малки момченца, а не бебета:-) 
.
Но от 2 дни сме скарани нещо с яденето, хапва стабилно сутринта и през целия ден плюе всичко,което му дам
Май зъби пак ни мъчат. Има ли още деца с биберони или сме единствените? Все още вечерите заспиваме с нея.
Поне спорът бързо приключи, не смятам че е подходяща нито темата, нито поводът за спор.


Добре сме,ама вчера ходихме до неото да си я види като всеки месец,после мръднахме за два часа с половинката да се видим с едни познати и нещо вечерта бях гроги...
Просто съм втрещена как е тръгнала темата...
на теб и Тея

Препоръчани теми