С шарени великденски яйца, ще се борят Декемврийските деца !N17

  • 38 716
  • 748
# 645
Мацки, като се въртеше темата за почивките не успях да се включа..но сега да попитам. Дайте идея за сносно хотелче по южното черноморие, на първа линия или макс. 100-200м до плажа. Не държа да е инклузив  Sunglasses
Виж целия пост
# 646
Да ви попитам какво става с майчинството ако детето тръгне на ясла?Трябва ли някъде да се подава молба,че детето вече ходи на ясла ?Малко тъпи въпроси ,но не мога да намеря инфо в интернет пък днес ми звъннаха ,че малкия бил приет.
Виж целия пост
# 647
Ех , пак затишие,... да не сте навън. Аз се мъча тука с някакъв багаж, ама и навън ми се вижда доста влажно, не особено топло и ... гадноооо . какво пак му стана на това откачено време, много се ядосвам.

Жозефа, заради теб влизам ... сигурно си наясно, но все пак няма да е излишно и аз да ти кажа ... следи с-мата , ОДЗ-то в Дървеница  може да се появи за второ класиране. Засега излиза през свободни места под номер 72 ... айде дано и стискаме палци  Praynig

Ивче, много ти благодаря! Следя аз и рифрешвам сто пъти на ден, но през свободни места не бях влизала да проверявам, а само там излиза!
Много тенкс още веднъж, дано ни се отвори парашута и на нас. Целият квартал слухти и чака, направо ще е късмет ако се доредим.
Да видим дали наистина Филип е късметлия, защото като се роди и пъпната му връв беше превързана на възел и акушерката каза, че това означавало, че ще е късметлия.  Hug

Много хубаво да си изкарате на Батак и после ще чакаме снимки!  Hug
Виж целия пост
# 648
Привет ,мами!
Ние също стягаме багаж  и както се очертава почти цял месец ще сме при бабите .
Да ви споделя за пъпчиците ,вчера на прегледа се оказа ,че имаме някакъв вид кератоза ,там където има повече мастни жлези се появяват пъпчици ,по скоро козметичен проблем  каза и да не се притеснявам.Изписа крем някакъв на Авен и отделно лекарство,което ако се засили зачервяването тогава да ползвам.
Честито на всички приети  в ясла дечица ,Josepha и на вас стискам палци да имате късмет !
Изгубихме на търкалото (буталката) дрънкащото топче вътре което е ,а тя не се разделяше с нея и сега не и дрънка и май ще купуваме друго.
Ох ставам ,че май вече е гладна и се сърди нещо.
Лек ден от нас  Hug.
Виж целия пост
# 649
Добра, благодаря , че питаш, почти го оправихме обрива, благодаря на Пламс за което. Hug
Дано Филип се класира за ясла. Hug
second , за кой месец?Проверявай в Грабо, Далавера, Колективно и др., има супер изгодни оферти за юни месец, та дори и юли.
Аз грабнах една такава оферта.В едно много хубаво , спокойно хотелче, 7дни , плюс закуска и вечеря , деца до 6год безплатно за 245лв всичко!
Виж целия пост
# 650
Мари,много готина оферта за моренце:)))) браво:)))

приятно изкарване на почиващите ,стегнали багажа за уикенда!! Peace дано има хубаво време!
Виж целия пост
# 651
Явно в тези сайтове има наистина добри оферти.Аз никога не съм влизала.Някак си нямам търпение да ровя толкова:)

Хубава почивка на всички пътуващи занякъде!;)

Рика,само като ти погледна лентичката и ми става едно развълнувано HugКато се сетя на мен по това време ми беше много зле,но пак ми е мило:)Даже точно в тези дни на май ми беше най-тегаво.Добре че нямаш такива оплаквания Heart Eyes

Тамън се зарадвах,че баба ми дойде и тя си тръгна...Аз се пооправих и замина.А така ми се мръдваше уикенда да се видя с някой...Ама трябва да дойде пак като половинката замине за Германия другата седмица...Кеф:)
Виж целия пост
# 652
След ваксината вчера, снощи имахме трудна вечер - мишле вдигна 39 Т и я свали след панадол и 4 часа гушкане и въртене в леглото. Днес е добре, ще видим тази вечер как ще е...аз си мислех, че ще се размине. До сега от ваксина Т не бе вдигал.
Ужасен вятър духаше днес, но си ходихме навън по площадките и мина добре деня. Имахме час за подстрижка за Мишето, но се разминахме, че ни заваля и се отказах и все още си е рошав и къдрав за радост на мама.
 На всички пътуващи - лек път и хубаво прекарване  Hug
Виж целия пост
# 653
здравейте Simple Smile


Josepha, няма как да не стане Simple Smile.

Bebeshondel,  и аз много го харесвам този Орлин Simple Smile Честита Ви годишнина Simple Smile.

Гоги ме убива като ми каже "Мамо Цети" Simple Smile.

Виж целия пост
# 654
Момичета, влизам с един въпрос. Някой знае ли дали имаме право на профилактичен преглед при ортопед? Преди два месеца ходихме при педиатъра да искаме, защото ми беше направило впечатление, че Веско си криви едното стъпало като ходи, но той го погледна и каза, че нищо му няма. Обаче сега започва видимо да криви, стъпва на външната част и ми се струва, че огъва цялото краче. Та имаме ли право на направление или да ходим на частно се чудя  newsm78
Препоръчайте някой тук в Стара Загора.
Виж целия пост
# 655

Гоги ме убива като ми каже "Мамо Цети" Simple Smile

Мен директно по име ме зове:-))) ще го науча да ми казва " наборе"Simple Smile))
Виж целия пост
# 656
Момичета, влизам с един въпрос. Някой знае ли дали имаме право на профилактичен преглед при ортопед? Преди два месеца ходихме при педиатъра да искаме, защото ми беше направило впечатление, че Веско си криви едното стъпало като ходи, но той го погледна и каза, че нищо му няма. Обаче сега започва видимо да криви, стъпва на външната част и ми се струва, че огъва цялото краче. Та имаме ли право на направление или да ходим на частно се чудя  newsm78
Препоръчайте някой тук в Стара Загора.

 Аз мисля ,че винаги имаш право да вземеш каквото и да е направление.На мен ми бяха препоръчали този http://vasev.informator.bg/bg/index.pl?_state=Index ,но аз бях достатъчно несериозна така и да не посетя ортопед.Дано всичко е наред с малката мишка. Hug
Виж целия пост
# 657
Момичета, влизам с един въпрос. Някой знае ли дали имаме право на профилактичен преглед при ортопед? Преди два месеца ходихме при педиатъра да искаме, защото ми беше направило впечатление, че Веско си криви едното стъпало като ходи, но той го погледна и каза, че нищо му няма. Обаче сега започва видимо да криви, стъпва на външната част и ми се струва, че огъва цялото краче. Та имаме ли право на направление или да ходим на частно се чудя  newsm78
Препоръчайте някой тук в Стара Загора.

Както е написала Жожолинка винаги имаш право на направление. Трябва да си по настоятелна пред педиатъра.
Виж целия пост
# 658
Момичета, влизам с един въпрос. Някой знае ли дали имаме право на профилактичен преглед при ортопед? Преди два месеца ходихме при педиатъра да искаме, защото ми беше направило впечатление, че Веско си криви едното стъпало като ходи, но той го погледна и каза, че нищо му няма. Обаче сега започва видимо да криви, стъпва на външната част и ми се струва, че огъва цялото краче. Та имаме ли право на направление или да ходим на частно се чудя  newsm78
Препоръчайте някой тук в Стара Загора.

Както е написала Жожолинка винаги имаш право на направление. Трябва да си по настоятелна пред педиатъра.

Момичета искайте си направление за всичко което ви притеснява. Нашата педиатърка ми каза че за малките деца няма ограничение на направленията които могат да дават.
Проблема за София е че най-търсените доктори записват с направление за след поне 2-3 месеца но платено можеш да отидеш при тях и веднага - това като цялата останала простотия и алчност в държавата...
Виж целия пост
# 659
И аз знам, че направленията за децата са без лимит и не би трябвало да е проблем за никой педиатър/лекар да даде за специалист при нужда  Peace
Ние сме вече подстригани и сме като истинско момче вече  Mr. Green ще сложа снимки във ФБ като го снимаме.
Нощта мина добре и без Т.
Днес е пак много ветровито, а как препича и сигурно пак следобдеда ще завали и загърми  ooooh!
Хубав ден на всички!  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия