С коремчето ще се сбогуваме, Априлчето ще нацелуваме!

  • 39 850
  • 738
# 495
ОЩЕ ЕДНА ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА!!!!!!
Днес, в 10:15ч. мама Бончил1 е родила втория си син - 4000гр. и 53 см. - голямо момче е Simple Smile

Да е жив и здрав малкия-голям юнак, да расте щастлив и весел! А мама бързо да се възстанови и да се завърне скоро при нас! Hug


Духи-пухи, честит рожден ден! Бъди все така духовита, лъчезарна и добра! Весел празник!   bouquet
Виж целия пост
# 496

РениМ, виждам, че и твоето човече е седалищно, мойто също се обърна в 34-та седмица от много акробатики. Има ли други мами със седалищни бебоци? Тук предлагат процедура, при която докторът външно да обърне бебето с ръце и май аз натам съм се ориентирала (след многобройни опити да я обърна по други начини). Чудех се дали някоя от вас е минала или ще минава през това, опитвам се да сравня. Имам още 2 дена да го мисля.
Никак не искам да е секцио...

Dale4na, при мен проблема е че непрекъснато се върти... На 8.3. ме зарадваха че е с главичката надолу, след 2 седмици в ОБ беше седалищо, на 29.3. на ЖК по касата - пак седалищно, на 4.4. в ОБ - главично, вчера - пак седалищно  newsm78. Четох и аз за техниките за обръщане по едно време, ама при тази въртелива мома надали ще имат някакъв успех... Стискам палци при теб да има ефект  Praynig, ако решиш да пробваш  Peace
Виж целия пост
# 497
Честито голямо момче на мама Bon4il1! Тя е герой! Дали естествено е родила?

zahar4eto_eli, вземи си олио, мога да ти препоръчам Веледа, но е 40 лева, ама същата работа ще ти свърши и Икаров против стрии, което сигурно е 4. Така че взимаш си олио и всеки ден след душ, на още влажна кожа мажеш старетелно, като наблягаш на засегнатите зони.
Аз да чукна на дърво нямам и едно нова стрия от бременността, но от тийн-годините колко много имам...гърди, вътрешна страна на бедрата, кръст...Ако е имало кой да ми каже тогава какво да правя, можеше и да не е така сигурно... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 498
ОЩЕ ЕДНА ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА!!!!!!
Днес, в 10:15ч. мама Bon4il1 е родила втория си син - 4000гр. и 53 см. - голямо момче е Simple Smile


ЧЕСТИТО ГОЛЯМО МОМЧЕ!!! smile3525
Виж целия пост
# 499
Духи - Честити Рожден ден - да си жива и здрава и бързо и лесно раждане.

Момичета - благодаря зя подкрепата, ще се опитам да се задържя на ръба, а и вас ви има!

Бени, кърмите ли се?

Самм,  при мен 2 дни преди да родя се появи едно малко НЕЩО, обаче ми казаха като мине малко време след раждането да го мажа с гел съдържащ хепарин. Купих си МАтсан дойч, не знам дали си го пробвала, аз още не съм - не ми остава време, а и нещото не ме дразни още много.
Но ако ще раждаш нормално, сега каквото и да правиш при напъните ще се загуби като ефект. Не е непоправимо, Детралекса ще ти помогне после.
Поздарави!

Честит бебоци на всички - да са живи и здрави и бързо у дома!
Виж целия пост
# 500
Честити бебчета на gerginotko и Бончил1 Simple Smile! Да са живи и здрави, весели, засмяни, а на майките бързо възстановяване Simple Smile  Hug
yani290885 изби рибата с този голям шрифт, но знам как се вълнуваш Simple Smile  Laughing Mr. Green Hug
zahar4eto_eli мажи се, пък дано се махнат... аз се мажа по 5-6 пъти на ден, та да видим  Rolling Eyes
Hadji не  Sad В болницата бях започнала още докато Ема беше в интензивно и ходех под час да я кърмя (нищо, че беше вързана и към сонда)... после в стаята изцеждах за стимулиране на лактацията... всичко си вървеше добре, но в деня на изписването ме натовариха много, много обидни думи чух, от много близки хора, и за детето много ме обидиха, та още не мога да се съвзема и това е причината да ми спре тотално кърмата... още се опитвам да се появи пак, нооо нищо не се получава... изцяло е на АМ
Днес Педиатърката ме издразни максимално - само 90 грама била качила, била малка, бърка й в устата с някакво не знам до колко чисти желязо, без ръкавици... тотална мизерия в това ДКЦ... само да ми е живо и здраво детенцето и да не ни се налага да ходим, освен за рутинните прегледи и консултации...
и едни подмятания.... абеееееееееее, селска работа...

Виж целия пост
# 501
benitabeni-Защо не смениш педиатърката докато е време.Няма да се измъчваш и да си тормозиш детето.Относно мазането аз съм започнала да се мажа още от 1 месец на бременноста,винаги след душ се мажа и досега бях напълно спокойна,че нямах никакви стрии.Но уви днес на корема се появиха няколко червени линийки Sad.Ще бъда по упорита в мазането,ще пробвам по няколко пъти на ден дано изчезнат.
Виж целия пост
# 502
Честито на Gerginotko i Bonchil1. Да са им живи здрави бебетата и скоро да си гушкат в къщи.

samm сега можеш да мажеш някакви кремчета за успокение, но след раждането (ако е нормално) положението с хемороидите става по-зле за съжаление. Детралекса помага, но трябва да провериш дали може да се ползва ако кърмиш.



Виж целия пост
# 503
zahar4eto_eli да я сменя, но каква е гаранцията, че няма да е същата като тази... а и пак ще е в същата Поликлиника - мизерна...
Виж целия пост
# 504
Здравейте, момичета!

Не ме познавате, но това не е важно. Явявам се единствено, да ви съобщя, че Г-ца Димитрова е родила бебе Стамен, 2900гр, 49 см.

На нея и на всички вас, бързо възстановяване! Здрави и щастливи бебоци, обградени с много грижи и любов!
Виж целия пост
# 505
ехааа, Честито на Г-ца Димитрова... Да е жив и здрав Стамен, много послушен, а на мама бързо възтсановяване Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 506
Честито на всички нови мами!   bouquet Hug
Ох, как благородно им завиждам, искам и аз да си гушкам вече моето бебе.
Виж целия пост
# 507
 Ехааа, колко бебенца днес! Да са живи, здрави и много щастливи и много да радват мама и тати!   bouquet

 Духи-пухи, ЧРД! Много здраве, щастие и едно овне в най-скоро време!  Hug

 Ние, както се вижда, сме все още 2 в 1 без признаци на разделяне.  Crazy Кофтито е, че пак ми се вдига кръвното, а това бебе не ще и не ще да излиза, всъщност, ако не беше кръвното не бих бързала за никъде, ама си се притеснявам.  Tired
Виж целия пост
# 508
Духи-Пухи, честит рожден ден Simple Smile Да си жива и здрава и скоро да си гушкаш бебчето Simple Smile
Виж целия пост
# 509
mimei, dvav,

Благодаря и на двете!
Двете мнения от двама гинеколози са различни - едното, че с моята разлика от 13 год. ще ми е като 1-во раждане.
 Другият лекар ми каза "Ааааа, разбира се, че сега ще ви е по-лесно, даже, по-бързо ще родите. Като Ви почнат болките - тичайте  към болницата, че ще родите много по-бързо този път!"

Дано да имаме късмет, здрави деца и леко раждане всички!!!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия