Слънчо Юлчето закача, весело навън подскача ;)

  • 48 764
  • 750
# 45
Ми не остана, да. Вчера и моите родители два колета пратиха и сега вече наистина следващия път ше ги накарам гардероб дами купят. Но при нас понеже още си правим етажа, няма място никъде и всичко е нагоре с краката, но лека полека му се вижда края  Laughing
Виж целия пост
# 46
здравейте,аз при вас май не съм се похвалила,че ще ставам леля:)най-близката ми братовчедка,която ми е кто сестра всъщност тези дни видя двете чертички:) термина и е на моя рожден ден-16 декември,а аз съм в еуфория от всичко това.сега си имаме много общи теми и смятайте......
Виж целия пост
# 47
Честито Wink  Blush тя в България ли е?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
 bye
Явно месите козунаци, такова затишие е настъпило...
Ние вчера я свършихме тая работа, боядисахме и яйцата, днес ще се отдадем само на разходки. По-късно очакваме гости от БГ и така ще прекараме Великденските празници - в семейна обстановка.

Pumbi кураж, мила  Hug
Маритка честито!



Виж целия пост
# 49
У нас Калоян се зае с боядисването на яйцата, но козунаци не е месил Rolling Eyes мамина малка отмяна  Blush
Виж целия пост
# 50
   Аз отложих месенето и боядисването за утре,че ако беше вчера,до днес половината щеше да е изпочукана и изядена.... Crazy Laughing
Виж целия пост
# 51
Честито Wink  Blush тя в България ли е?  Rolling Eyes

да в софия е:) сега ще търся някакви бусове да и пращам неща от Алето за бебето:).....че със самолета няма д амога да ги пренеса.много са.ние ще си ходим на 17 юни за две седмици.

мерси кости!
Виж целия пост
# 52
Аз козунаци не меся,че съм се отдала на заслужен пред Великденски мързел в Сандански.
С тоя ремонт,направо вече ми се сляха ден и нощ.Децата никой не ги гледа и за 5 мин,та ги мъкнем и тях там,цял ден търча като кон и съчетавам разни схеми,направо се чувствам като в някаква безкрайна въртележка Crazy
Тук поне свекитата ги извеждат и готвят,та ще отдъхна няколко дни Hug
Виж целия пост
# 53
Е, Ади заслужила си си пред Великденския отдих.
Виж целия пост
# 54
Kosty  Hug името на малката звучи ли странно в Гърция и как бе приет избора ти от семейството на таткото  Rolling Eyes

там имат ли традиции при кръщаване (избор на име  Blush )
Виж целия пост
# 55
Ами, не, не звучи странно. И тук се използва това име, дори по-често, отколкото в БГ, мисля.
По скоро моето име звучи странно, защото е чисто българско и не се използва никъде другаде Peace

Традициите определено се спазват, особено в по- малките населени места - малката е кръстена на баба си Марианна Wink Grinning
Виж целия пост
# 56
Селма имаш ли рецепта за бели /гръцки курабийки за велик ден
Виж целия пост
# 57
Селма имаш ли рецепта за бели /гръцки курабийки за велик ден
    Точно такав нямам.
    Мисля,че Пеп-4о имаше.Ето.  Hug
Виж целия пост
# 58
какво е бели/гръцки курабийки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 59
Ами баба ми ги правеше преди за велик ден,нещо като масленки с бадеми са и поръсени с пудра захар
Благодаря ти Селма ще погледна рецептата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия