) да Ви расте здрав, палав и буден
)) и Вие да сте здрави да му се радвате
Да ви е много здрав рожденника,много да ви радва,много щастливо детенце да расте Борко! Весел празник!
До колкото си спомням, май днес имаме най-много рожденици


Миналата седмица опитах един ден и беше кошмар не пожела да спи през деня вечерта с триста зора заспа и в 01 ч се събуди с писъци истерични и аз склоних и й го дадох пак защото бях рухнала психически и физически, съжалявам много, че почти насила я приучих на него уж да не плаче и пак си остана доста ревливо дете
Да е много здрава малката Вики и всички сладури които днес има рожден ден!Весел празник!
дано скоро се откаже от бибата

хайде като се сетя нещо пак ще се появя хахаха

Препоръчани теми