БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 92 858
  • 749
# 390
Христос воскресе! Много здраве и щастие!
Виж целия пост
# 391
Честит празник!!!
Скрит текст:
Това сладко меченце с буквичката го уших за подарък на едно детенце. Още не е прано и гладено, но бързах да покажа!
Виж целия пост
# 392
Христос Восресе!
Бъдете здрави, момичета!
Виж целия пост
# 393
Воистина Воскресе,Да сте здрави и щастливи,
Виж целия пост
# 394

Христос Воскресе, момичета!
Нека бъдем малко по-добри за да не е напразна смъртта Христова!


Аз тези почивни дни шия, но вчера след похапването при свъкървата не бях в състояние - днес продължавам, че му се вижда края.

Виж целия пост
# 395
Честит празник!
Търся схема на това:http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i614/1204/ff/1a1ca1bda1d8.jpg.html

или нещо подобно(с принцеси).
Виж целия пост
# 396
Здравейте!
Да покажа моите гоблени готови и етапи
трипхи
готов
етап/остана малко до края му/
- етап от "Златна Прага"
Виж целия пост
# 397
Честит празник на всички (малко на патерици). Разкошни произведения на изкуството.   bouquet  bouquet

ПП: Надявам се и аз в най-скоро време да покажа 1вият ми голям гоблен завършен.
Виж целия пост
# 398

И аз да се похваля най накрая!
Току що завършен, но без контур. След малко отивам да готвя, че всичко се изяде и после  ще почвам контура  ooooh! А той изобщо те е малко.

И бродираните ми яйца


Малко след Великден ги поствам  Embarassed, но днес ми е ден за качване на снимки.  Laughing
А това е доста врътливо нещо, дори и контура не ме нерви така.
Част от яйцата вече са подарени  Heart Eyes и малка част са при мен  Grinning
Виж целия пост
# 399
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Бачийска пеперудите са прекрасни ,все едно ще хвръкнат!
А  на твоята прекрасна кошничка с  яйчица се радват моите деца!!!
Тед гоблените ти са чудесни!
Аз в момента шия принцеса на пустинята и майчина милувка, но много бавно става.Шия само нощно време след като приспя  децата  за разтоварване на нервите ..... а на последък са опънати доста .
Моето момиче и то иска да шие, ще се радвам ако се научи.Лека вечерна всички!
Виж целия пост
# 400
ba4iiska невероятно красиви пеперуди,яйцата са чудни.  bouquet

ted_ много красиви гоблени си показала.

Днес бях планирала да шия ,но нещо не ми дойде музата.
Виж целия пост
# 401
Благодаря много за думите!
 Hug

Днес бях планирала да шия ,но нещо не ми дойде музата.
То и аз планирах да започна контура на тези пеперуди вечерта, но си останах само с плановете
Виж целия пост
# 402
Честит празник!
Търся схема на това:http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i614/1204/ff/1a1ca1bda1d8.jpg.html

или нещо подобно(с принцеси).

Ето тук в Осинка по долу на страницата го има http://club.osinka.ru/topic-115414?&start=3930
Виж целия пост
# 403
И аз напоследък нямам муза Simple Smile Оставих за малко пеперудите, почти ги привършвам, има още малко плюс контур. Вчера набързо една картичка за настроение Simple Smile Имам да правя още три за определени поводи.

Виж целия пост
# 404
Mibobo,благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия