БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 92 856
  • 749
# 495

Бих ти препоръчала www.8888bg.com или http://www.eleana-gobelins.com/index.php?route=common/home

Специално за първия съм сигурна във бързото и точно обслужване. Що се отнася до втория доколкото схванах гоблените ги комплектова една жена, от друг форум. Не съм видяла нищо ушито от комплекти от този сайт и не мога да коментирам качеството им.
Много благодаря  bouquet!
Виж целия пост
# 496
Здравейте,
момичета
имам въпросче от къде мога да се сдобия Молитвата?
Харесват ми много и двата варианта които видях тук.
http://www.8888bg.com/charts.php
Виж целия пост
# 497
Ох, момичета, не ших по празниците и сега не мога да се събера, за да започна.Вчера щях да шия, днес също. е, само се размотавам. Вярно,че 2 седмици работя извънредно и се изморявам и не ми остава много време. Ама вместо да кисна пред компа, мога да шия.Нещо не мога да се мобилизирам. Че и събота цял ден ще съм на работа. Sad Все пак, да покажа до къде я докарах:

Виж целия пост
# 498
Джемма, и с нешиенето си пак водиш с едни гърди много от нас! Много е красиво това, което правиш! Аз също установявам, че като попрекъсна за малко, после трудно си връщам ентусиазма.
Виж целия пост
# 499
Здравейте,
момичета
имам въпросче от къде мога да се сдобия Молитвата?
Харесват ми много и двата варианта които видях тук.
http://www.8888bg.com/charts.php

Благодаря за бързия отговор  Hug  bouquet супер започвам я
Виж целия пост
# 500
Здравейте, аз със моята Дама в бяло нямам напредък, но ще покажа нещо което ме удиви, дано не се повтарям
http://best-hand-made.net/post196487474/
Виж целия пост
# 501
Някой питаше за абитуриентски мотиви. Ако става въпрос за картичка, аз ще правя котето от тук:



А в момента правя младоженците от тук само, че за да се вмъкне в прозорчето, ще бъде само розата под тях, без сърцето от цветя. И моля за съвет - така ли да ги оставя без очи или да им направя някакви? Аз като децата - не обичам човечета без очи Simple Smile И за надпис на имената се чудех, бях намерила някъде едни много, много дребни букви, но дали няма да стане претрупано?

Виж целия пост
# 502
Момичета, пумата на черна панама на кръстчета ли я шиете или на гобленов бод? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
Момичета, пумата на черна панама на кръстчета ли я шиете или на гобленов бод? Rolling Eyes

Тя се шие смесено - с кръстчета и половинки  Hug

Джемма,   bouquet

УиУи, много интересно! Никога не бих шила с толкова много цветове, но системата изглежда супер удобна  Peace
Виж целия пост
# 504
Преди време ви писах за да разбера как да почна гоблена си, не съм шила до сега, гоблена е Залез край морето, много ви благодаря, почнах го и е страшно готино да шиеш!
Виж целия пост
# 505
На Вервако ръчичката с цвето с кръстчета ли се шие или с гобленов бод?
Виж целия пост
# 506
Здравейте, аз със моята Дама в бяло нямам напредък, но ще покажа нещо което ме удиви, дано не се повтарям
http://best-hand-made.net/post196487474/
А с този метод ,как запомняш кой цвят кой знак е  Embarassed аз не четох текста,гледам само картинките и си мисля дали няма да се обърка човек  Rolling Eyes  Не че съм тръгнала да шия гоблен с много цветове,но за обща информация питам.
Азарея   предполагам че е с кръстчета.
Виж целия пост
# 507
Мен ако питате, никога няма да захвана толкова конци, аз със един се омайвам, камо си със толкова много Embarassed
Виж целия пост
# 508
Здравейте, аз със моята Дама в бяло нямам напредък, но ще покажа нещо което ме удиви, дано не се повтарям
http://best-hand-made.net/post196487474/
А с този метод ,как запомняш кой цвят кой знак е  Embarassed аз не четох текста,гледам само картинките и си мисля дали няма да се обърка човек  Rolling Eyes  Не че съм тръгнала да шия гоблен с много цветове,но за обща информация питам.
Азарея   предполагам че е с кръстчета.

Доколкото разбрах, то се шие в рамките на 10х10. Като приключи реда, се връща в началото и бодва конеца в следващата полагаща му се дупчица и го зарязва. Всъщност, следи само ред от 10 квадратчета, може би така е по-трудно да се сбърка  newsm78

Азарея, да - с кръстчета  Hug
Виж целия пост
# 509
УиУи има няколко вида "паровки" - някои от момичетата, които шият големите гоблени да Хаед и ГК го използват. Най-често съм виждала т.нар. диагонална паровка. Ако не се лъжа Zezata го използва при един от големите си гоблени и беше писала /в друг форум/, че така се шие по-бързо. Иначе и на мен ми изглежда сложно, но може би е въпрос на навик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия