БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 95

  • 92 856
  • 749
# 420
пак красоти сте показали  Heart Eyes аз само се моткам, но пък изживявам други неща  Wink
Виж целия пост
# 421
Принцесите на Дисни , ето ги тука
 
http://www.share4web.com/get/byq7Y5S8CqnfqxHtRcF9-mhwemM2KWdy/Ve … o-70.919.rar.html

Тегли докато не са ги изтрили!

*** Lady N ***
-   bouquetМного са красиви !

zhak -   bouquet и за тебе !както винаги при тебе всичко е на ниво и става много красиво!завиждам ти на търпението да шиеш такива големи гоблени! Peace

Miss Emerald - Браво момиче!Яйчица като слънце!Готова си чак за другия Великден!  bouquet
Виж целия пост
# 422
много ви благодаря за добрите думи и аз харесвам до тук как става а наистина Рери е голям гоблена но пък не е труден за шиене защото схемата е направена чудесно шие се с удоболствие затова и спори шиенето
спорно шиене на всички   bouquet
Виж целия пост
# 423
е голям гоблена но пък не е труден за шиене защото схемата е направена чудесно шие се с удоболствие затова и спори шиенето
Аз като разглеждах схемата ми се видя с доста разбъркани знаци. ConfusedНо наистина се получава прекрасна картина.

 Имам въпрос и молба към по-знаещите тук (да не ги изброявам Simple Smile).Искам да ушия молитвата за дома, но малко да променя текста.Например:
 Господи,
 Благослови всеки, който
 влиза в дома на
 Марин и Светлана,
 закриляй всеки,
 който излиза
 от него:
 и дай мир
 на всеки,
 който в него
 остава.
   Амин
 Много искам да вмъкна имената на хората.Така ми се струва по-специално посланието и подаръка.Но как да го направя.Първо нямам някои необходими букви(истинските имена не ги пиша, че не знам кой чете тук, но броя на буквите в имената са същите).И как да направя така, че този текст да се събира в схемата, рамката която се шие отстрани и т..?
  
Виж целия пост
# 424
Имам въпрос и молба към по-знаещите тук (да не ги изброявам Simple Smile).Искам да ушия молитвата за дома, но малко да променя текста.Например:
 Много искам да вмъкна имената на хората.Така ми се струва по-специално посланието и подаръка.Но как да го направя.Първо нямам някои необходими букви(истинските имена не ги пиша, че не знам кой чете тук, но броя на буквите в имената са същите).И как да направя така, че този текст да се събира в схемата, рамката която се шие отстрани и т..?
  

За мен единственият вариант е да залепиш "Благослови" плътно до "Господи" (или "Господи" да го качиш по-нагоре), за да ти се образува още един празен ред за имената и да изтеглиш Богородица възможно най-вляво. А над "Благослови" има едно петънце, което просто няма да го шиеш  Hug
Виж целия пост
# 425
Според мен надписът може да се направи и тук ,като си избереш шрифт и големина на буквите , но е играчка newsm78

http://shop-stitcher.ru/article_info.php/articles_id/23/language … ll3b5tocb5n1c9ic0
Лично аз шрифта на тази молитва не го харесвам  Peace

Аз правих надписа на доджа така

https://picasaweb.google.com/117615956752025510100/CrossStitch#5 … 86976169618841410

Лейди , рамката е много подходяща , пък за тези пари , неам думи  Laughing Много бързо шиете ...
Виж целия пост
# 426
за тези които следят мелницата-вече сме готови за дъжда имаме си покривче

  zhak  Много красиво става,Като картина е,Вдругия форум следях етапите на слънчогледите на Р.Б. които уши,и той си беше доста голям но го уши много бързо,Възхищавам ти се,А и на всички,които шият бързо    bouquet  bouquet  Lady N много са красиви тези цветя,
Виж целия пост
# 427


   Ех, -=Деси=- , колко си умна!!!!! Grinning Heart Eyes Hug Супер го измисли, благодаря ти!

   ina, благодаря за идеята и на теб.Ще опитам първо предложението на Деси, че наистина ми се вижда голяма играчка за моите възможности друг избор на шрифт.И на мен този не ми харесва особено, но нямам и голям опит с промяната на схемите. 
Виж целия пост
# 428

 Забравих да попитам с какви размери е този гоблен?Имам останало парче БГ панама и искам да го използвам, ако може.
Виж целия пост
# 429
Биляна , и смяташ да шиеш толкова много фон  ooooh!
Виж целия пост
# 430

 Забравих да попитам с какви размери е този гоблен?Имам останало парче БГ панама и искам да го използвам, ако може.

На Аида 14 е 30х38 (+5 см отстъп от всички страни), на българска (ако правилно съм задала 22) - 23х28  Hug
Ама наистина това е ужасно много фон  Tired

Виж целия пост
# 431


     Видях на Иренка произведението и ми хареса.
Не знам, ще помисля още малко, благодаря за съветите!Деси, на теб и за изчислението на панамата!
Виж целия пост
# 432
i аз не харесвам текста на тази молитва. не знам защо  Thinking моята е по-разчупена  Embarassed
Виж целия пост
# 433
Биляна ето моята Молитва на неразграфена панама, без фон
Виж целия пост
# 434
Добро утро, дами


Биляна, това за което се сещам аз е да удължиш с 3-4 реда рамката/папируса - така ще си отвотиш място за още един ред надписи  Wink.
Lady N много хубаво ти се е получило с тази рамка Heart Eyes
zhak чудесна е воденицата   bouquet , и аз ти завиждам за търпението да шиеш големи гоблени. На мен големите ми вървят бавно ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия