На море в Турция - тема 18

  • 119 509
  • 744
# 300
Случайно някой да е използвал агенцията Golden Holidays-bg? Цените им са съмнително доста по-ниски от тези на другите фирми и се чудех къде ли е уловката..  Thinking
Виж целия пост
# 301
Момичета спешна питанка Simple Smile Алфа тур - коректни ли са ? Мерси .Всичко добро
Виж целия пост
# 302
Момичета спешна питанка Simple Smile Алфа тур - коректни ли са ? Мерси .Всичко добро

Да, пътувате с Тез Тур. Peace
Виж целия пост
# 303
Момичета спешна питанка Simple Smile Алфа тур - коректни ли са ? Мерси .Всичко добро
Според мен - да!
Виж целия пост
# 304
С Алфатур ходих до Египет. Никакви забележки. Перфектни във всяко отношение.
Виж целия пост
# 305
Така де, ама да сме коректни - Алфа тур не осъществяват пътуването, те са само агенция в случая. Египет, Турция е Тез тур.
Виж целия пост
# 306
Така е. Аз съм доволна от Алфа тур за отношението им тук, в Бг. Много добро отношение тук.
А за Тез тур в Египет  Simple Smile няма да коментирам. Въпроса не е за тях.
Виж целия пост
# 307
Така е. Аз съм доволна от Алфа тур за отношението им тук, в Бг. Много добро отношение тук.
А за Тез тур в Египет  Simple Smile няма да коментирам. Въпроса не е за тях.

Защо? Аз мисля, че обслужването на място може да бъде много, много по-важно от това тук. В смисъл това, че тук някой се е усмихнал и е обяснил подробно, няма да спаси ситуацията, ако не пристигне автобус за трансфера ви и т.н.

Е, оптмален вариант е комбинацията от двете Peace
Виж целия пост
# 308
Момичета спешна питанка Simple Smile Алфа тур - коректни ли са ? Мерси .Всичко добро


Абсолютно ! И да-от най-голямо значение е ,че сте обслужвани от Тез тур , но определено е важно и обслужването в БГ , което е перфектно . Все пак е малко тъпо , ако пристигнете на мястото и сте като в необрано лозе , защото не ви е дадена достатъчно информация и насоки в обслужващата агенция Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Момичета спешна питанка Simple Smile Алфа тур - коректни ли са ? Мерси .Всичко добро


Абсолютно ! И да-от най-голямо значение е ,че сте обслужвани от Тез тур , но определено е важно и обслужването в БГ , което е перфектно . Все пак е малко тъпо , ако пристигнете на мястото и сте като в необрано лозе , защото не ви е дадена достатъчно информация и насоки в обслужващата агенция Simple Smile

Колега,  Wink чак перфектно е леко изсилено. По-скоро трябва да си намерите вашият човек  в дадената агенция. Познавам страхотни хора в Алфа тур, но и доста...

А толкова неориентирани хора вече няма  Peace
Виж целия пост
# 310
Така е. Аз съм доволна от Алфа тур за отношението им тук, в Бг. Много добро отношение тук.
А за Тез тур в Египет  Simple Smile няма да коментирам. Въпроса не е за тях.
Защо? Аз мисля, че обслужването на място може да бъде много, много по-важно от това тук. В смисъл това, че тук някой се е усмихнал и е обяснил подробно, няма да спаси ситуацията, ако не пристигне автобус за трансфера ви и т.н.
Е, оптмален вариант е комбинацията от двете Peace
Simple Smile Не исках да коментирам, защото темата ни е за Турция и питането беше за Алфа тур. Мисля, че бях писала в египетската тема за моето пътуване. Само накратко - организацията на Тез тур, хората които ни посрещнаха...всичко беше на ниво. Перфектно. От начало до край.
Обаче сега се връщам на нашата си тема. Аз утре заминавам за Дидим.
Живот и здраве като се върна, ще разказвам.
Виж целия пост
# 311
Така е. Аз съм доволна от Алфа тур за отношението им тук, в Бг. Много добро отношение тук.
А за Тез тур в Египет  Simple Smile няма да коментирам. Въпроса не е за тях.
Защо? Аз мисля, че обслужването на място може да бъде много, много по-важно от това тук. В смисъл това, че тук някой се е усмихнал и е обяснил подробно, няма да спаси ситуацията, ако не пристигне автобус за трансфера ви и т.н.
Е, оптмален вариант е комбинацията от двете Peace
Simple Smile Не исках да коментирам, защото темата ни е за Турция и питането беше за Алфа тур. Мисля, че бях писала в египетската тема за моето пътуване. Само накратко - организацията на Тез тур, хората които ни посрещнаха...всичко беше на ниво. Перфектно. От начало до край.
Обаче сега се връщам на нашата си тема. Аз утре заминавам за Дидим.
Живот и здраве като се върна, ще разказвам.

Приятна почивка,дано останете доволни.И као се върнеш да разказваш и снимчици ще чакаме.
Виж целия пост
# 312
Alleisha приятна почивка и си идвай бързо,че да заминаваме ние, чакаме снимки .Беше предложила да си направим примерен списък на задължителните неща, без които не можем,  без които ще ни е трудно ,но никой май не го обсъжда, но наистина би бил много полезен.
Виж целия пост
# 313
Alleisha, пожелавам ти страхотна почивка, с много снимки, които да разглеждаме Simple Smile

Аз имам някъде из хард дисковете списъци за необходимия багаж за почивка през лятото, през зимата, в чужбина, на родното море и т.н. Laughing За всеки тип пътуване по един списък. Mr. Green Ако ми попадне пред очите ще го пусна.
Виж целия пост
# 314
Alleisha, и от мен пожелания за хубава и незабравима почивка!
Марги, ще ти бъдем благодарни, ако си направиш труда да намериш въпросните списъци. Никой от нас не пътува за първи път, но аз поне винаги пропускам по нещо. Правя списък, след което го загубвам, и понеже винаги имам да свърша още нещо на работа преди тръгване, всичко отива в куфара в последния момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия