Най -после да си купя свестни препарати за чистене - 4

  • 132 341
  • 749
# 555
Алуминиевите щори мих направо на прозорците с по-напоена гъба с вода и веро. Постлах отдолу парцали, за да попива водата и това е. Като ги измих от едната страна, обърнах от другата - по същия начин, да падне праха.
Имам и римски щори - никакъв проблем - плата го пера в пералнята на 30 градуса. Щорите са на "Гершман", но след като техният плат избеля при първото пране, купих обикновен плат за пердета от магазин, ушиха ми го по размера на механизмите и така.
Виж целия пост
# 556
skica Мисля,че са варовикови утаявания на душа

Тогава пак да препоръчаме прословутия препaрат с оцет на DM  Wink
Виж целия пост
# 557
skica Мисля,че са варовикови утаявания на душа

Тогава пак да препоръчаме прословутия препaрат с оцет на DM  Wink
Приемам и други предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 558
skica Мисля,че са варовикови утаявания на душа

Тогава пак да препоръчаме прословутия препaрат с оцет на DM  Wink
Приемам и други предложения Simple Smile

Препарат за котлен камък на "Перилис" и на "Медикс". И двата са във вид на гел и се справят добре. Този на "Перилис" - по-добре.
Виж целия пост
# 559
Мисля, че в последните 2-3 страници имаше и предложения за други препарати, които чистят варовик. Перилис предполагам са също добри, аз много съм доволна от препарата им за петна, въпреки че мирише отвратително.
Виж целия пост
# 560
+ 1 за препаратът на Перилис - Фаянс. Той също леко намирисва на киселина, но не е силно и се отмива бързо. Ползвам за санитария, фаянс, теракота и батерии. Харесвам, че е гел и не се изтича в канала за секунди като останалите подобни.
Виж целия пост
# 561
skica Мисля,че са варовикови утаявания на душа
Тогава пак да препоръчаме прословутия препaрат с оцет на DM  Wink
За варовик мога да препоръчам и Пулирапид
Скрит текст:
Използвах го в цялата баня, не ми се налагаше и да търкам много  Laughing
Вече използвам Грюн Грийн
Скрит текст:
, с който ми е по-приятно да чистя, защото миризмата е на лимон и трева  Grinning Понякога има нужда да се търка на места , но ми харесва .
Виж целия пост
# 562
Благодаря Ви,ще го потърся днес Simple Smile
Този ли е :
Скрит текст:
Виж целия пост
# 563
Благодаря Ви,ще го потърся днес Simple Smile
Този ли е :
Скрит текст:
Да, точно този е!
Виж целия пост
# 564
Благодаря Ви,ще го потърся днес Simple Smile
Този ли е :
Скрит текст:
Да, точно този е!
Благодаря,намерих го Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Аз съм много доволна от Медикс Рейзър за баня, от както го открих не ползвам друг. Според мен е по-добър от Пулирапид.
Виж целия пост
# 566
Аз съм много доволна от Медикс Рейзър за баня, от както го открих не ползвам друг. Според мен е по-добър от Пулирапид.


Съгласна...Върши много по-добра работа, освен това Пулирапида мирише ужасно...
Виж целия пост
# 567
Аз съм много доволна от Медикс Рейзър за баня, от както го открих не ползвам друг. Според мен е по-добър от Пулирапид.
Съгласна...Върши много по-добра работа, освен това Пулирапида мирише ужасно...
Това ли е
Скрит текст:
Може да го взема да го пробвам и него  Laughing
Виж целия пост
# 568
Реших да пробвам препарата за основно почистване на Мелеруд и направо съм във възторг  Peace
Вчера купих и още няколко от серията и се надявам и те да са също толкова добри.
Виж целия пост
# 569
Откъде го купи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия