Парфюмни размисли и страсти - 153

  • 52 063
  • 733
# 315
Скоро пробвах Love Intense, но на мене лично ми харесва повече оригиналната версия.
В Интенс има една алкохолна, ликьорена миризма. Различен ми е от Love и го усещам по-груб и някакси медицински....
Виж целия пост
# 316
  bouquetкъде в Сф предлагат Lalique
преди ги имаше в  Lero на Леге--но сега не се сещам---интерес ми е  Amethyst-- тази боровинка ме мами към него--силно усезаема ли е там newsm78
Виж целия пост
# 317
Момичета,какво ще кажете за този,подходящ и е за пролет/лято?
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-un-jardin-apr-s … -mousson-m-m-.php
Виж целия пост
# 318
Момичета, знаете ли този блог дали е на наше момиче?
Не съм сигурна,но мисля,че е на Selena-по едно време пишеше в другия форум.Стилът на изразяване и този интерес към ретро аромати свързвам с нея.
Ужасно ме дразни неправилното изписване на думата маниак като манЯк Twisted Evil
Виж целия пост
# 319
Момичета,какво ще кажете за този,подходящ и е за пролет/лято?
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-un-jardin-apr-s … -mousson-m-m-.php


По аромат, разпръскване, неинтензивна сладост и мое мнение - да, подходящ е. Обаче, аз не те виждам с този воден пъпеш полята. Whistling Само Кръстницата (май, ако не греша) съм запомнила да изкарва подправки на кожата, а аз нали ѝ държа вечна контра с обратни реакции. Мен ме обръща на динено-пъпешова кора и ми дотяга от такъв буквален мирис. От всичките градини, тези единствено ми писват на втората минута. Нилската, средиземноморската и на покрива намирам за далеч по-луксозни летни решения.
Виж целия пост
# 320
Момичета,какво ще кажете за този,подходящ и е за пролет/лято?
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-un-jardin-apr-s … -mousson-m-m-.php
Да! Мирише на диня, въпреки че в състава са посочени само подправки.
Наталка, този път не са и сбъркани реакциите на кръстницата ти, и при мен е бялото на динена кора.

Сънче, и аз мразя като пишат целУфан и дървесТни, ама си пишат хората... Crazy
Виж целия пост
# 321
 bouquetкъде в Сф предлагат Lalique
преди ги имаше в  Lero на Леге--но сега не се сещам---интерес ми е  Amethyst-- тази боровинка ме мами към него--силно усезаема ли е там newsm78
И сега си ги има в Леро. На мен не ми харесва Аметиста, както и никой друг парфюм от бранда, освен до някаква степен новия. А Перлите са ми направо отвратителни. Миришат страшно.


Момичета,какво ще кажете за този,подходящ и е за пролет/лято?
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/hermes-un-jardin-apr-s … -mousson-m-m-.php
Подходящ е, мирише силно на диня и има добра трайност, но за мен също това е най-слабата градина. Е и Покривната не му отстъпва. Whistling Ориентирай се по-добре към Нилските или Средиземноморските.

Сънчо, мерси. Hug  bouquet Не знам дали е нейн, но искрено се радвам, че това нахално и неприятно същество излезе от темите. Борбата беше трудна, но се увенча с успех поне на този етап. Mr. Green
Виж целия пост
# 322
  bouquetкъде в Сф предлагат Lalique
преди ги имаше в  Lero на Леге--но сега не се сещам---интерес ми е  Amethyst-- тази боровинка ме мами към него--силно усезаема ли е там newsm78
Боровинка не толкова, касис много и изключително, съвсем буквален, като току-що отворен натурален сок. Пипер също се усеща добре по-нататък в развитието. Трайност и след душ.
Виж целия пост
# 323
Блогът е на Ксения, която отдавна спря да пише в темите тук.
Виж целия пост
# 324
Блогът е на Ксения, която отдавна спря да пише в темите тук.
Сигурна ли си?  bouquet Ако това е вярно, това е откритието ми на годината! Не ми изглежда обаче нейния стил.
Виж целия пост
# 325
На мен пък стилът на Селина в другия форум отдавна ме накара да мисля, че това е Ксения, но мислех, че и вие сте се сетили .  Laughing

Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154483.msg2973056#msg2973056

http://action.blog.bg/hobi/2011/04/07/anamneza-na-moiata-parfiumaniia.724289
Виж целия пост
# 326
  bouquetкъде в Сф предлагат Lalique
преди ги имаше в  Lero на Леге--но сега не се сещам---интерес ми е  Amethyst-- тази боровинка ме мами към него--силно усезаема ли е там newsm78
Мен много ме привлича новия Lalique Nilang 2011, няма къде да се пробва, затова ако някой го е тествал, моля да сподели мнение - за аромат, трайност, шлейф Rolling Eyes Hug
Виж целия пост
# 327
Мен много ме привлича новия Lalique Nilang 2011, няма къде да се пробва, затова ако някой го е тествал, моля да сподели мнение - за аромат, трайност, шлейф Rolling Eyes Hug
Да аз съм го описвала. Много сладък, много наситен, много траен и хубав аромат.
Цитат
Пробвах новия парфюм Nilang 2011 Lalique. Много силен, сладък, плодово-цветен аромат с голямо преобладаване на плодовете. Хубав е и има прилика особено в първите моменти с Мис Диор Шери ЕДП, но без мухливостта и солеността на последния. Много сериозна трайност и плътен, силен шлейф. Цената му също е добра за нов парфюм и определено по-ниска от Диора. Lalique имат явно нови представители за България и вече могат да се намерят повечето им парфюми вк. най-новите за проби и покупка. Видях и сетове.
Пробвах отново и Encre Noir Pour Elle. Слаба работа е за мен.

На мен пък стилът на Селина в другия форум отдавна ме накара да мисля, че това е Ксения, но мислех, че и вие сте се сетили .  Laughing
Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154483.msg2973056#msg2973056
http://action.blog.bg/hobi/2011/04/07/anamneza-na-moiata-parfiumaniia.724289
Не е Ксения в другия форум. Peace Сетили сме се и сме проверявали дълго. Mr. Green
Така ми липсва Ксения.  bouquet
Да явно това е наистина нейн блог и начин за връзка с нея. Чудесно, страхотна си благодаря ти много! Hug  bouquet
За съжаление този блог не се поддържа. Писала е няколко ревюта, но от миналата година не пише.
Виж целия пост
# 328
Благодаря Денси, сравняват го с Miss Dior Cherie, с Angel има ли нещо вярно?
Виж целия пост
# 329
Да аз съм го написала по-горе. Наистина прилича на Мис Диор Шери ЕДП. На Ангела не обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия