Естера , не се отчайвай. Бързо минава времето. Скоро отново ще се прибере.

Абе, аз пак да ви попитам- не искате ли да си спретнем една срещичка?
Ние с Мими понеже ходихме на море....



само казвате къде и кога.Кристал още не е късно нали ще има циганско лято.
какви ти ски момиче още лято се надявам да има.Студа не е мойто време
Ама виж пък на едно топло басейнче нема да откажа.Ехххх че се размечтах.
Хайде мислете и казвайте.
. Сега съм на 400 км. и няма да мога да дойда на срещата
Нещо около мъжете ви има ли интересно ? 
Чакам евентуално ММ да се прибере от път, че трета седмица не се е прибирал. Поне и той да попомогне малко, че не си е работа самичка
Сега ми е много трудно, но гледам и от другата страна, че поне ще сме си самички в новото жилище.

Чакам евентуално ММ да се прибере от път, че трета седмица не се е прибирал. Поне и той да попомогне малко, че не си е работа самичка
Сега ми е много трудно, но гледам и от другата страна, че поне ще сме си самички в новото жилище. 

Ей това се казва жени 2в1.Аз днес ще си имам мъж най вероятно гарнизон с преспиване както обича да се изразява така че днес ще е въртене в кухнята.Хайде лек студен и дъждовен ден от мен
Сега пък трябва да свиквам да си е вкъщи, ама то на хубавото бързо се свиква
Препоръчани теми