
Чудни снимчици!



. 

Неско е страхотен! 
. Там е истинско забавление! Жалко, че си забравихме фотото, та снимах само 2-3 снимки с телефона.




Пожелавам ви скоро да посетите още някое красиво място!





Но в същото време се опитвам да му дам и от нещата, които ние ядем. Ако е в моята чиния и е току що сготвено, благоволява да опита, но нищо повече. Ако му сипя от същото в негова чиния - абсурд дори да го помирише. Много ми е странно и не знам какво да правя. Като види бурканче (явно го асоциира с кухнята) и е по-склонен да яде, но пак не винаги минава номерът. А като надуши купешко пюре - отваря уста до ушите.



После като не иска да яде или да прави нещо казва "не ще"
. Случва се да се заиграе или пък ми казва пък аз съм заета с нещо и той не устисква.
При всички положения предпочитам да не носи памперс, но за мен намирането на гащи се оказа голяма трудност понеже няма толкова малък размер. Последно уцелих едни боксерки в карфур с размер 2-3 г., като материя ок, но като качество - кръгла нула; разшиха се ластиците, промениха цвета си... Детето мина през всякакви периоди - от често несъзнателно начуркване в началото, през начуркването напук и за кеф по едно време... после желание да се чурка само в гърнето и то в хола... сега пак иска в тоалетната. Важното е да има достатъчно време и желание да се занимава мамчето.
Препоръчани теми