)

Наясно съм,в момента е 120 лв(транспорт и медицинско обслужване),но специално за образованието,изобщо няма да мигна, да дам парички,ако трябва ще ходя боса
Дано имаме късмет 





. Започвам да търся какви документи са нужни за записване. Мамите които водят децата на ясла, с какви дрехи е удобно да се обличат? Анцузит май са най-подходящи? Ами ако се намокрят носят ли се резервни? Пижамка носи ли им се там? От сега започвам да се чудя какво ще трябва да купувам допълнително.
Пижамките остават там за цялата седмица и петък ги връщат за пране. А..,.забравих и пантофи за вътре.




. Радвам се, че при вас са се оправили нещата 





Дано го приемат, въпреки малките шансове! 
Вече и отмяна си имаш - сега в храненето, скоро и в другите неща /чистене, готвене, преобличане/
Аз засега ще отложа, че малкия хич не вдява, но съм решила от следващата седмица да стартирам кампания "без биба" 
)
Утре сутрин на кафенце ще се чуем да разпитам как е положението


Много здраве и щастливи усмивки им желая!
Да е лека адаптацията и да се разминат с мах малко на брой боледувания!
), а не тези, които не са доволни от резултата - да не губят кураж! 
Препоръчани теми