Аз си мислех да направя същото в нощта преди гергьовден,че комшийчето под нас вихреше купон
Иначе и аз бих си почистила около кооперацията и нашата градинка, макар и да зная, че ще стане както Краси е казала. 


Дано най-сетне си вземат бележка и не ви притесняват повече! 
. Ама като не разбират ни с добро, ни с лошо, какво да се прави
.

, но наистина изглежда по-къс поста...
И мисля като илка, с допълнението, че частта от обществото, което не поддържа чисто няма как да се почувства мотивирано да поддържа чисто, ако всяка година някой идва и му обира боклука. Само яки глоби и санкции за мърсящите е решението според мен. 



много сила ти пожелавам 

Не ми се мисли колко си била ядосана, и аз бих! Хем ми беше смешно да чета, хем като знам колко е побъркващо ми стана жал за теб 
), обаче като знам че след 2 часа пак ще е кочина не ми достига ентусиазъм...
Покрай мен 100 човека емигрираха, заразно е!
.
прияно ти чистене и дано поне мъъъъничко да има ефект, но няма да има
. Много е права Буболечето за глобите.
. За трите седмици в С-ски се нагледах на хвърляне на памперси от майки (не-мургави) в реката, хвърляне на торби с боклук в реката. от една кръчма си изливаха палмовата мазнина директно в една шахта на улицата. след няколко дни заваля порой и улицата стана като блато, защото шахтата беше запушена. и всичо това се прави от млади хора, за съжаление. много са сладки, нагласени и "маркови", както се наричат, но като си хвърли каквото и да пред очите ми...да не говорим как масово се возят деца на предната седалка или направо в скута на гордия татко-темерут из целия град 
отгоре са общо 6, т.е. има 10 зъба... но това не й пречи да яде всичко.. 
... тука има, тука нема
Пишете си ги молА ви нещата както са си, че да не ме карате да цъкам по разни бутони
почуствах се като "у дома си"
Мноооого жалко за времето наистина
, щеше да е весело да се видим...
здраве да е
Ето сега, Бърди ще ме светне коя е тази частна ясла до тях (нали?, нали?, нали, Бърди?

, но й хващам ръчичката и я карам да гали, къзето е ударила... При почивните дни нещо се веселеше като ме ухапа веднъж, но сериозно й казах, че ме е заболяло и вече не го е правила... вероятно си е период, който трябва да минем 
бъди силна! и ако все пак излезе нещо, с което бихме могли ние останалите да помогнем - не се колебай да кажеш 
сега като разхвърлят разните му ведомства по страната, може и да стане по-добре 
, не се помайвай, че после и аз докато се натуткам да изпратя пампите - ще стигнат до теб за 4-тото 
, даже Калинчо си е лепнал неприятен навик да си прибира опаковки разни по джобовете, като не види кошче наблизо
(тук да си призная, че и майка му
има целуфанчета с фасове в чантата
та няма на кого да се метне детето).
(трябва да ме светнете къде е тая функция за скрития текст, че да не ви задуша с чаршафите
)
, но като ме обземе тихата лудост, става страшнооо
. 

(той отговаря за изхвърлянето на боклука у нас) и го изпращам на училище. Май това е цялата ми грижа за него, горкия. За другото се оправя сам.

Препоръчани теми