


. Айде ти като си сложила закуска, аз да сложа едно кафе
, а като ми се спи хич не ми се слуша
. Пуу, да избива и тоя кътник, че малко тишинка за ушите ми да има 
Благодаря ви от сърце за честитките! 

Сега ставам да поизчистя и ще отида при тях да ги гледаме през деня двете с нея, а вечерта ще се прибера сама.
нищо му няма.
ще разказвам, като се върна.






.
Странен ми се видя и на мен часа ... 


Да видим после какво ще каже и лекарката по каса, ама вероятно същото. Неприятното е, че ще трябва да се самозакарам барабар с 2те деца, а корема ми опира в кормилото, та ще видим как ще стане номера, ама няма как. 



къде мога да ги намеря тези препарати 



,но през деня много игра,бяхме на гребната в Пловдив и страшно много се забавляваше
Аз обаче знам от сигурен източник, че около Ловеч не глобяват за винетка, защото са лоши пътищата.Препоръчани теми