. Напоследък все по често се замислям дали имам сериозен проблем. Човечето неще да говори. Речникът му се състои само от мама, тата, да, не, няма и една две измислени думички. Роден е на 24 август, има ли и други с такъв проблем, дали сте се консултирали с логопеди, има ли причина за притеснение наистина или
никак не ми е спокойно. Иначе всичко разбира, но не говори и това е
, малко да си отдъхна викаш, то вярно, че всеки си е различен ама пък Мерт си правеше свободно изречения още преди месеци на тази възраст, та за това само го гледам и се мъча детето. А малкото как е, най добре от тримата, ама пак сме с колики, спи на мен, носим се. Уф, като за последно ще се търпи 
, малко да си отдъхна викаш, то вярно, че всеки си е различен ама пък Мерт си правеше свободно изречения още преди месеци на тази възраст, та за това само го гледам и се мъча детето. А малкото как е, най добре от тримата, ама пак сме с колики, спи на мен, носим се. Уф, като за последно ще се търпи 
достатъчно, но никога не се знае каква изненада може да приготви съдбата. 
Трябваше да си избера такава, която да събира всички ни+багажа ни 
ако някой ме светен ще е идеално 

red shoe, ние дадохме поръчка за три момчета
Жив и здрав да е, браво на вас!
Препоръчани теми