Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са обсъжданите теми във форума?
Какви са някои от притесненията, изразени във форума?
Каква е нормалната температура за бременна жена?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са обсъжданите теми във форума?
Форумът обсъжда различни теми, като бременност, здраве, сватби, идеи за пътуване и лични преживявания на бъдещи майки. Участниците споделят своите притеснения, радости и търсят взаимна подкрепа. Във форума се обсъждат различни теми като здравословни проблеми като нисък хемоглобин, симптоми на грип и притеснения относно здравето на бебето. Освен това участниците споделят лични преживявания, като планове за сватба и идеи за пътуване.
-
Какви са някои от притесненията, изразени във форума?
-
Каква е нормалната температура за бременна жена?
-
Какви са най-важните неща за бебето и има ли препоръчителни списъци с необходимите неща за бебето?
-
Каква е опасната температура за бременни при грип?
И колко е малка България.

)Ще се снимам и аз тези дни да ме видите. Колежките все ми викат колко ми бил пораснал корема, а то всъщност, аз и преди си го имах, ама си го прибирах, само че сега не мога
Даже вчера една ми вика - така като гледам, май ти ще си с най-големия корем (ние сме три бременни през 20 дни разлика, но аз съм с най-късен термин). Ама не ме кефи как си правят такива заключения, като сме само в 4 месец (те в 5-ти). Не съм сигурна, може и да греша, ама аз си мислех, че заради коремчето отпреди, сега повече ми личи, но това определящо ли е, че и занапред коремът ми ще е по-голям
Все си мислех, че сега известно време няма да имам толкова голяма разлика, после в следващите месеци ще започне да ми расте повече като на другите

Хайде, правете плановете и по празниците може да се видим "на живо"
Иначе за килограмите, нали бях свалила 1,5-2 кг, но си върнах единия
Чак пък недопустимо!!!
При положение, че отдолу дънките са ми закопчани само с ципа....


!!!! Купете си дънки/ панталони с широк ластик и ще се родите. Аз си взех супер дънки (по принцип нося само дънки) от пътеките в Младост 1А за 40 лв., толкова са готини и същевременно мега удобни. Имаше два три модела даже и мисля, да си купя още едни защото вече не мога да си представя да си нося старите дънки с копчето под корема, да ме стискат и да ми е неудобно. При мен вече си има добре закръглено коремче, не искам да си представя, какво ще стане по-натам ако продължава да расте с тези темпове