Слънчев и усмихнат е БУРГАС през май, бебчета ни радват знай ...

  • 39 610
  • 757
# 285
Аз още не съм разучила как се използва бутона ,,скрий" Embarassed

За горското и Моника за пръв път през октомври ходи, много й хареса, аз се притеснявах, на нея изобщо не й пукаше, даже беше потресена, че едно момиченце от класа било с майка си Grinning
За края на уч.година ще ходят на двудневна екскурзия.
Виж целия пост
# 286
Скрит текст:
За зелените училища няма да се обаждам, но само да кажа , че то не зависи нито от пол, нито от възраст на детето. Аз съм пример за това, горката ми майка.  Mr. Green

Ходи ми се в Париж, но с някой , който има сантименти към страната и културата... Тук сме няколко възпитаничките на ГРЕ, желаещи?  Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Пу с мен  Crazy
Виж целия пост
# 288
Дискриминация!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 289

Ходи ми се в Париж, но с някой , който има сантименти към страната и културата... Тук сме няколко възпитаничките на ГРЕ, желаещи?  Simple Smile


  Flutter
 Шушон, ти не беше ли с испански, м? Не се пререждай, сил ту пле  Naughty

  Сега мноооого ще ми се смеете, ама днес за пръв път видях чайка в живота си /на 29 съм/  Laughing
Виж целия пост
# 290
Що да се пререждам, Вие ще превеждате на мен, а като отидем в Испания аз на Вас  Joy

Ивс, а до сега какво те на*кваше?  newsm78
Виж целия пост
# 291
Аз като бях в Испания, по-точно на Палма де Майорка, нямаше нужда да ми превеждат, особено в магазините. Ми те всички бяха българи наоколо  Crazy Дори корите за баница бяха на БЕЛЛА.  hahaha
Виж целия пост
# 292
Ееее, ами ти не си била в Испания... само така си си мислела....  Peace Не искаш да ме вземеш ли?  Joy
Виж целия пост
# 293
Няма такова нещо, чудесно трио ще сме с теб и Ивето. Само дето вашите деца пораснаха  Whistling
Виж целия пост
# 294
Eee, трио!? Crossing Arms
Виж целия пост
# 295

ааа, виж ги ти "ле троа фий"... я им се скарай Радост   Mr. Green
Виж целия пост
# 296
Conmigo porfavor!  bowuu
Виж целия пост
# 297

Ивс, а до сега какво те на*кваше?  newsm78


 Еее гларуси Шушон, гларуси. Чайка не бях виждала /ужас/

 Хайде тогава да се организираме тут л'а банд и към Париж  Heart Eyes Аз в Испания не искам да ходя, но из Латинска Америка ши тЪ взема с мен  Laughing
Виж целия пост
# 298
Споменавала съм много пъти, че нямам ТВ и не гледам никакви програми, но сега ми попадна тук един ТВ последните дни...

Та не мога да не ви споделя каква прекрасна програма открих :

ЦЪК
Виж целия пост
# 299
Mezo-то е чудесна програма, по нея за пръв и последен път гледах "Атила" на Верди. Прекрасна! Не бях чувала даже за тази опера. Ама не съм чула и в Бг да са я поставяли...
Аз си изпрах пердетата, изчистих прозорците и изкарах летните дрехи. Набрах скорост и ся се чудя ко да правя ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия