... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 47

  • 74 360
  • 670
# 180
Здравейте!  Simple Smile Ще задам един въпрос малко встрани от сериала. 100% САРПка ако не греша си имала възможността да посетиш Турция и Истанбул. Можеш ли да разкажеш за впечатленията си оттам, имам предвид какъв е живота на хората там, сериалите истината ли показват или една много по-модерна и може би невярна страна на Турция. Защото на много места чета, че това, което се показва в сериалите няма нищо общо с истинската действителност там, а бих искала да разбера как е наистина, да имам информация от първа ръка така да се каже. Grinning

Здравей, ще ти разкажа, ще отговоря на въпросите ти, но не в темата! Ще ти пиша ЛС, малко по-късно или утре, защото съм доста заета в момента!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 181
Аз също мога да разкажа, защото онзи ден бях за два дена там. За жалост не успях да видя голямата къща, но пък видях доста забележителности. Истанбул е съвременен град. Град на култури. По улиците може да срещнеш турци, българи и всякакви други европейски народи и ще стигнеш чак до негри и японци. Като си ходиш по улицата веднага те разпознават турците и ти викат "комшоо"  hahaha. Абе въобще не са това, което разправят. Аз го знам от личен опит. Редовно ходя до Одрин, защото ми е близко. Жалко, че другите българи имат различно мнение. Живеем в 21 век и нещата не са такива, каквито са били преди 3 века. Много са добронамерини и винаги са готови да ти помогнат.  Peace
Виж целия пост
# 182
Аз също мога да разкажа, защото онзи ден бях за два дена там. За жалост не успях да видя голямата къща, но пък видях доста забележителности. Истанбул е съвременен град. Град на култури. По улиците може да срещнеш турци, българи и всякакви други европейски народи и ще стигнеш чак до негри и японци. Като си ходиш по улицата веднага те разпознават турците и ти викат "комшоо"  hahaha. Абе въобще не са това, което разправят. Аз го знам от личен опит. Редовно ходя до Одрин, защото ми е близко. Жалко, че другите българи имат различно мнение. Живеем в 21 век и нещата не са такива, каквито са били преди 3 века. Много са добронамерини и винаги са готови да ти помогнат.  Peace

На 100 % съм съгласна с написаното. Аз също съжалявам, че повечето българи имат грешна представа за турците, много мили, гостоприемни хора са.

Искам и макар и късно да ти честитя рождения ден, мислех да го направя на 19-ти, но съм забравила. Embarassed
Пожелавам ти много късмет, здраве, успехи и всичко най-хубаво.
Не се притеснявай за Голямата къща, ще я видиш следващия път!!!! Wink Hug
newsm59





Виж целия пост
# 183
Благодаря.
Аз чак сега имам време да седна компютъра и да почерпя.

Виж целия пост
# 184
100% САРПка

Ти на гости ли си в Гиресун или учиш там?
Виж целия пост
# 185
Нови страхотни снимки на Пелин







Виж целия пост
# 186
Благодаря ви за страхотните снимки на Пелин   bouquet  bouquet  bouquet   
Ето едни невероятни снимки на Аслъ от участието й в ТВ предаване   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts 


 



   
Виж целия пост
# 187
Виж целия пост
# 188
Виж целия пост
# 189




Виж целия пост
# 190




Виж целия пост
# 191




Виж целия пост
# 192
Здравейте!От отдавна не следях Мечтатели,но напоследък много ми домъчня за тях и отново започнах да ги гледам.Може ли някой да ми разкаже какво ще стане в последните серии и дали Гювен и Аслъ ще са отново заедно.Много ги харесвам като двойка!!   Heart Eyes                                      Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 193
Няма да са заедно накрая, Гювен поема пътя с Йойокю ли беше името ѝ, а Аслъ остава сама.
Виж целия пост
# 194
Roxis, хиляди благодарности за всичко, което си пуснала newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Този трейлър от новият мини сезон е наистина изключителен Heart Eyes Снимката на Ибрахим е супер, както и тази на Сарп и Къванч Party

sUzi39, както винаги пускаш невероятни снимки на Аслъ Енвер  bouquet, а новата фотосесия на Аслъ е прекрасна, толкова е красива Two Hearts

100% САРПка, много се радвам, че си имала възможност да отидеш на концерта на Емре Айдън сигурна съм, че е било наистина чудесно Hug

avokado-marinbggb, мерси за инфото Simple Smile

nikkita_74, мерси за снимката на Пелин Wink

cveteto_123, много ти благодаря за уникалните снимки на Пелин, не съм предполалагала, че русият цвят ще й отива толкова, хубаво е човек да се променя, а Пелин е красива както винаги txtloves
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия