Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Коликите при бебетата могат да се проявят с интензивно плач, извиване на тялото, натрупване на газове и трудности при заспиване. Обикновено симптомите се появяват вечер и могат да продължат няколко часа. Важно е да се уверите, че бебето не страда от други здравословни проблеми и да се консултирате с педиатър в случай на загриженост.
-
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
-
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
Препоръчително е кърмещите майки да консумират хидратиращи течности като вода, ябълков сок, сок от касис и супи. Те трябва да избягват храни с консерванти, бобови растения и по-пикантни храни. Зелето и спанакът също трябва да се консумират по-рядко поради потенциално високо съдържание на нитрати. Винаги е добре да се консултирате със специалист за персонализирани хранителни препоръки.
-
Как да подготвим бебето за къпане?
-
Защо мента, маточина и валериана не се препоръчват по време на бременност?
Помагайте малкия трудно засуква- отваря устенце, слагам гърдата в уста, но мрънка, плаче и след голям зор засуква- освен това съм още с коластра, цедя по 20 мл. от двете гърди с помпа, биха ми окситоцин за запушени канали. Дохранвам с НАН по 60 мл., но явно му е малко, на 9 дни сме (въпреки че ни е трудно стоим на гърда по 30 мин.
Туй мойто е голяма драма като заспи - може да откара по 6-8 часа без да се сети да се събуди
..

: на 18.04 с планирано секцио се роди моята сладка дъщеря Сияна, 3.650 кг, 52 см. С таткото все още сме в голям шок, но пък много щастливи. 
С дактарин и да ги мажеш не съм сигурна дали ще помогне (аз това съм го правила
