Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Коликите при бебетата могат да се проявят с интензивно плач, извиване на тялото, натрупване на газове и трудности при заспиване. Обикновено симптомите се появяват вечер и могат да продължат няколко часа. Важно е да се уверите, че бебето не страда от други здравословни проблеми и да се консултирате с педиатър в случай на загриженост.
-
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
-
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
Препоръчително е кърмещите майки да консумират хидратиращи течности като вода, ябълков сок, сок от касис и супи. Те трябва да избягват храни с консерванти, бобови растения и по-пикантни храни. Зелето и спанакът също трябва да се консумират по-рядко поради потенциално високо съдържание на нитрати. Винаги е добре да се консултирате със специалист за персонализирани хранителни препоръки.
-
Как да подготвим бебето за къпане?
-
Защо мента, маточина и валериана не се препоръчват по време на бременност?
но тя се оригва много добре и не е с тежки колики
Снощи ми вика "Мамо, защо като се ядосваш ти спира млякото?", много ме учуди, че е чул и е запомнил това. 


А може да има и акне и да е прегряло, но е много опъпчено милото. По телцето няма за щастие..Мия му личицето с физиологичен разтвор, но не се махат пъпчиците. Утре сме на док, дано не е късно...



За нощното спане - буди се два пъти и хапва по малко ( около 2 и 5 часа), но заспива бързо. Въпроса е да заспи вечер и след това и аз успявам да си поспя.
но спи по час и после у дома. Казаха ни да излизаме сутринта или по-късния следобяд да не е в жегите и да не я пече слънцето.