Така започна и проече гнойната ангина на Калина. Виж им гърлата и дирекшън към педиатърката. Варицелната пъпка е голяма, с връхче и бистра течност вътре. Напомня лещено зърно. Обикновено имаме обрив по главичката и коремчето, но е възможно да протече и атипично, само с 1 пъпка, например. Дано бързо се оправят прекрасните кукли.
От сутринта в 6:30 сме в нескончаем филм на ужасите. Аля изобщо не сваля Т под 38, а на 2-рия час след лекарство вече е с над 39. От Панадол-а повръща ужасяващо на 3 пъти, само Нурофен склонява да пие. Отнесе и една свещичка Ефералган. Оцетените чорапки що-годе ги търпи с много мрънкане. Цял ден плаче, хленчи и не дава никой да я докосва, освен мен. Не е яла от обяд. И Ния с 300 зора свали 38,5 3 часа след като пи Нурофен. И на нея обух оцетени чорапки. Цял ден хленчи милото пиле. Изобщо не е за разказване нашата...
Утре сме при доки. Тя каза, че имало 3 вируса с Т и пъпки, надали е шарка. Повече пъпки не са излизали, единици са, без течност, твърди. Дано нощта е сравнително спокойна и да не се мъчат дечицата!

Баща им ако няма пушка да си купува,че има няма 10-тина години и ще му потрябва 
днес ходих да нося едни документи и след час разбирам,че едните съм ги пропуснала, а проверих документите поне 5 пъти 
. бързичко да им минава на малките кукли.
водих я на лекарката, каза, че сигурно е вирус, но за сега няма други симптоми, т.к в градината има и варицела, така че ще я наблюдавам утре да видим дали ще се появи и друго, дано вече не вдига температура
Аник, Мии, дано бързо минава и при вас тоя бич!
Стига вече олни деца в темата- забранявам!
Препоръчани теми