Да расте здраво и щастливо дете!
!
!
.
.
), все така жизнена и винаги много здрава...!!!

кога се изминаха 3 години, леле-леле, как бързо лети времето 
казва си какво иска да и подарят - тротинетка с кошничка, кученце флъфи от рекламите по ДИсни ченъл, Плей до сладкарница, пак от рекламите и изобщо всичко , което види да се рекламира го иска за РД. Включително бакугани и бей-блейдове , това покрай батко си 
не му е било времето сега явно, не се ядосвай
!
. Янче, благодаря ти от сърце! Страхотен е , Белослава много го хареса и точно навреме идва
. След един месец ще влезе много активно в употреба
.
.
Да расте здраво и усмихнато дете!

Искам да я вдигам към 2-3ч, но ми е криво, че съвсем ще си разбия съня, защото всеки ден ставам в 5, а лягам в 23.00.
Говоря за деца на възраст 2,6-3,6 г. Препоръчани теми