Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 203
  • 3 380
# 1 665
За мен са положителни и двата, но не съм правила тази марка никога. Повтори след 2 дни, тогава трябва да се е понаситила чертичката ако си бременна. Успех!
Виж целия пост
# 1 666
Ако вторите черти са се появили във времето на отчитане са положителни. Аз ползвам само престо.  И при мен се появи 7 дни след О. Хваща много ниско чхг.
Стискам палци
Виж целия пост
# 1 667
Възможно е да е положителен! Изчакай зактснение и пак си направи. Може би шуър чека да не може да улови чхг и за това да сава отрицателен резултат. Дано престо се ойаже верен. Стискам палци.
Виж целия пост
# 1 668
При Престо след времето за отчитане се появяват изпарителни чертички. На мен ми прилича точно на такава, защото е сива на цвят. Засега не се самонавивай, защото е много рано.

П.П. Престо отчита 20 единици ЧХГ, а Шуър чек-25. Разликата е минимална. Ранното диагностициране на Престо е рекламен трик. Естествено е, че ако ви се появи изпарителна чертичка 7-10 дни след О, а по-късно се окажете наистина бременни, ще си помислите, че наистина ви е отчел много рано.
Виж целия пост
# 1 669
Седмица след овулация е почти невъзможно да се отчете на тест. Изчакайте си закъснението!
Виж целия пост
# 1 670
Здравейте,
Прикачвам изображение на тест, направен една седмица след предполагаема О, като е не с първата урина, а следобед. Това изпарителна чертичка ли е според Вас? След него отидох до магазина и си направих „Шуър”, но той беше отрицателен ... не знам какво да мисля:

1.   http://prikachi.com/images.php?images/597/9169597F.jpg

2.   http://prikachi.com/images.php?images/601/9169601U.jpg

Честито Simple Smile
Виж целия пост
# 1 671
Здравейте,
Прикачвам изображение на тест, направен една седмица след предполагаема О, като е не с първата урина, а следобед. Това изпарителна чертичка ли е според Вас? След него отидох до магазина и си направих „Шуър”, но той беше отрицателен ... не знам какво да мисля:

1.   http://prikachi.com/images.php?images/597/9169597F.jpg

2.   http://prikachi.com/images.php?images/601/9169601U.jpg


Според мен са видими с просто око и без много заглеждане. Дано да са реални и да не си разочарована,защото и аз с Престо имах изпарителни.
Виж целия пост
# 1 672
Саса - какво стана, истински ли се оказаха чертите на престото?
Виж целия пост
# 1 673
момичета направих си тест и едната черта е бледо розова дали е положителен
Виж целия пост
# 1 674
Абсолютно положителен. Щом на моя скапан монитор ще ми извади очите втората черта...
Виж целия пост
# 1 675
Бременна си, честито! След 10-на дни на доктор да видите сакчето!
Виж целия пост
# 1 676
Положителен е
Виж целия пост
# 1 677
Честито! Heartpulse
Виж целия пост
# 1 678
ММ казва, че си въобразявам, но аз май виждам нещо... Я кажете вие. Това е 8 дни след О
Виж целия пост
# 1 679
Нищо не виждам аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия