Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 203
  • 3 380
# 1 725
Аз имах тооолкова бледа черта на престо около 6 дни преди предполагаемата дата на менструацията ми, че си мислех, че си въобразявам, че изобщо е там. Сега съм вече във втория триместър. Чудех се като теб, но няма кой да ти каже тук дали си бременна, шуърчека може също да е блед, може и от някой медикамент да ти излизат така. Аз за да си прекратя съмненията още на следващия ден след теста си пуснах чхг, още едно след 48 часа и така. Желая ти успех и само хубави вълнения.

Да, ако е бременна, и на Шуърчек чертата ще е бледа заради ранния етап на бременността. Тук въпроса беше дали нейната черта на теста е изпарителна или истинска, защото Престо дават изпарителни черти. Иначе, втора черта означава бременност, без значение дали е бледа или не. Точно заради това, един свестен тест ще й даде отговор. А кръвните са излишни, ако не са по лекарска препоръка.

Виж целия пост
# 1 726
Е добре де защо никой не си чака закъснението,за да няма такива чуденки и питанки.4-5 дена в поеече толкова ли са много. Дори си мисля,че ще се спестят доста нерви.
Виж целия пост
# 1 727
Е добре де защо никой не си чака закъснението,за да няма такива чуденки и питанки.4-5 дена в поеече толкова ли са много. Дори си мисля,че ще се спестят доста нерви.

И пари.
Виж целия пост
# 1 728
Кръвните тестове дават точна стойност и все пак също е тест, като уринния. За мен поне е все тая дали ще дам 2 пъти по 8 лв за уринен тест или веднъж 15 за кръвен.
Виж целия пост
# 1 729
Уринен тест за бременност от 8 лева аз не съм виждала. По-евтини са. Да не кажа, че има и такива, които струват стотинки.
Кръвният и той не е 15, а поне 20. Така че хич не е все тая откъм пари.
Виж целия пост
# 1 730
Кръвните тестове дават точна стойност и все пак също е тест, като уринния. За мен поне е все тая дали ще дам 2 пъти по 8 лв за уринен тест или веднъж 15 за кръвен.

И ако не дай се боже се запече нещо положението и не стане от първия път, а се проточи около година и както наблюдавам никой няма търпение да си изчака закъснението, а се мятат с тестовете още 7-8-9 дни след овулация. И като излезе отрицателен се почва ама то беше рано и така няколко теста... и ако тези тестове са кръвни. Какво ще стане, ще останеш без вени Simple Smile . То затова докторите препоръчват кръвен тест в някои случаи, а не след 5-6 отрицателни абе я да видя и кръвен за по-сигурно.
Живот и здраве желая ви всичките да видите заветните две черти, да си родите и отгледате човечето и след 10-тина години някой да изкопае тези теми от архивите, ще е забава ...
Виж целия пост
# 1 731
Уринен тест за бременност от 8 лева аз не съм виждала. По-евтини са. Да не кажа, че има и такива, които струват стотинки.
Кръвният и той не е 15, а поне 20. Така че хич не е все тая откъм пари.
Кръвния е около 20 лева, да, но тук има жени които правят по 10-20 уринални, и пишат простотии из темите, защо да ставаш за смях, като може просто да си изчакаш 12 дни след ову и да си пуснеш кръвен, евтино и сигурно.
Виж целия пост
# 1 732
Най-простичко е да се изчака закъснение и тогава да се прави тест.
Виж целия пост
# 1 733
Най-простичко е да се изчака закъснение и тогава да се прави тест.

Точно  Peace Сигурно и не се излагаш.
Виж целия пост
# 1 734

Здравейте както повечето от вас ме посъветваха направих кръвен тест вчера.Резултата излезе тази сутрин и е положителен.Много съм щастлива.Найстина много,благодаря на всички който дадоха своя коментар и ви пожелавам само положителни тестове.😍
Ще изчакам да мине поне една седмица от закъснението преди да отида на лекар .
Имам и един въпрос понеже от снощи съм леко притеснена с това че работата ми е свързана с вдигане на тежко.Тежести по 13 кила,понякога и повече.И докато не отида на доктор,за да се потвърди всичко,не мога да говоря и с работодателя да ме премести на по-лека позиция. Въпроса ми е може ли да си навредя по някакъв начин в такъв ранен етап?
Виж целия пост
# 1 735
В никакъв случай не вдигай тежко, можеш да си навредиш, да.
Кой ден ти е след овулация или преди цикъл?
Ако трябва вземи си болничен по друга причина докато се регистрира бременност, но си мисля че ако отидеш при личния или друг и обясниш за ранната ти бременност, ще ти дадат каквото трябва, за да говориш с работодателя.
Виж целия пост
# 1 736
Утре на 16 трябва да ми дойде по принцип.И аз си помислих за това да взема болничен докато минат дните да отида на доктор.
Виж целия пост
# 1 737
Мименце, след последния тест, който качи, ти казахме, че си бременна! И ще повторя, изчакай 10 дни закъснение и тогава отиди на преглед.
Виж целия пост
# 1 738

Имам и един въпрос понеже от снощи съм леко притеснена с това че работата ми е свързана с вдигане на тежко.Тежести по 13 кила,понякога и повече.И докато не отида на доктор,за да се потвърди всичко,не мога да говоря и с работодателя да ме премести на по-лека позиция. Въпроса ми е може ли да си навредя по някакъв начин в такъв ранен етап?
Да, можеш. До третия месец трябва много да се пазиш, 13 кг са много и то ежедневно. Измисли начин да не вдигаш такива тежести, и да не стоиш дълго права. Peace
Виж целия пост
# 1 739
То хубу ама тук чак третия месец регистрират бременност и правят картон и евентуално от тогава болнични ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия