Прегръщам те силно
/, тези ларингитни пристъпи с ясно изразена пролетно-есенна сезонност се дължат на цъфтежа на дърветата.
Много позитиви има за Любопитното слонче 
))
Много алергични тези деца! Добре че сама се сетих да го запиша на алерголог. Педиатърката изобщо нищо не каза, уж ларингит, бронхит и така...
Но не спряха дотук нещата,на слизане от колата ми каза,че не го казвал,за да ми направи комплимент или просто ей така,но да съм знаела,че съм била много красива
и ако искам само на неговата фирма да поръчвам такси и ще гледа той да дойде да ме вземе и аз вече

Много са ми сладки сега като са мънички, но искам вече да пораснат да спрат да са вечно болни. И днес в лекарския кабинет тъкмо ми минаваше точно тази мисъл, когато влезе една плачеща майка със 14 годишния й син, който си е счупил другата ръка днес,а едната преди три дни,и двете при една и съща ситуация, докато си играели на някаква игра в междучасието. Е , незнам какво ме чака още.

Може ли да ми кажате накратко къде мога да я заведа в неделя и какво може да гледаме? 

, дано стават и повече, а пък някой ден и аз там
Днес след като ти прочетох поста ти се присетих и ми стана много смешно:)

Препоръчани теми