За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 31 524
  • 776
# 480
то и детето ти има нужда от тази близост.
за мен - леко облекло, евентуално памучна пелена между мен и детето...стига толкова...
Виж целия пост
# 481
Нуждата от гушкане я има най-вече бебчето.  Peace А в тези жеги (вече) може и по памперс да я оставяш.
Виж целия пост
# 482
Embarassed извинявам се много за глупавия въпрос, но до кога трябва да храня бебка на ръце ? Виждала съм други деца да ги хранят легнали в количка или легло,но аз не смея. Сега е точно на 1 месец.

Докато пиеше мляко в шише беше в мен - да кажа ли колко беше голяма Simple Smile Обличай детенцето по-леко като го храниш  Peace

Момичета, видях, че има репелент на Бочко  и то против повече хапещи гадинки, отколкото при Аутана...поне така е написано. Някой да го е ползвал?
Виж целия пост
# 483
Не съм, но ще следя че и аз още нищо не съм купила. Тези алергии от ухапвания от насекоми (Вали прави отоци от комар) за цял живот ли са?
Виж целия пост
# 484
И аз не съм пробвала на Бочко репелента, не мога да дам отзиви за него. От миналата година ползвам това:
http://biotrade.bg/calmax-repelex/repelex/?p=53&l=1&id=13

и съм доволна.
Desitooo, аз съм си от малка с отоците от ухапванията и все още съм така. Но съм забелязала, че не от всяко ухапване на комар ми става оток.
Виж целия пост
# 485
На Бочко всичките им неща са хубави, предполагам, че и репелента ще е добър. Но не съм го виждала още.
Виж целия пост
# 486
Аз си го взех преди седмица, защото пише на него че е подходящ и за малки бебета, но още не съм го използвала, тъй като не съм виждала комари засега, така че не знам колко е ефективен. Ще дам отзиви по нататък.
Виж целия пост
# 487
Embarassed извинявам се много за глупавия въпрос, но до кога трябва да храня бебка на ръце ? Виждала съм други деца да ги хранят легнали в количка или легло,но аз не смея. Сега е точно на 1 месец.
Все още храня щерката на ръце!Един от невероятно умиляващите моменти!А твоето е на 1 месец,как може да се чудиш такива работи WinkХич не гледай кой давал в количката на легнало дете!На мен една такава мързелива майка ми беше надула главата всеки път като ме види да храня дребка на ръце че в количката било по-лесно ooooh! А защо не отбележи колко е задавящо Crossing Arms
Виж целия пост
# 488
Не съм, но ще следя че и аз още нищо не съм купила. Тези алергии от ухапвания от насекоми (Вали прави отоци от комар) за цял живот ли са?

Деси, доколото знам тези не се израстват.

Момичета, освен да си го купя -Бочко и да пробвам, нов е явно, и аз не бях виждала досега. Дано да е ефективен, че от кърлежи примирам да не "хване" детето.
Виж целия пост
# 489
И на мен ми се струва ненадежно в количката, тя и в ръцете ми понякога се дави.

От вчера се преобръща от корем на гръб .  Shocked Не е ли малко раничко?
Виж целия пост
# 490
И на мен ми се струва ненадежно в количката, тя и в ръцете ми понякога се дави.

От вчера се преобръща от корем на гръб .  Shocked Не е ли малко раничко?
Дъщеря ми също се обръщаше на един месец а на два падна от леглото,спокойно всяко дете се развива по различен начин.
Виж целия пост
# 491
Второто съвсем ме успокои.  Joy
Шегувам се. Дано не е било сериозно падане. Аз от първия ден вкъщи съм предупредила баща  и да не я оставя и секунда без надзор на повивалника, че много такива истории знам.
Виж целия пост
# 492
Нямах за цел да те плаша,просто на два месеца си се обръщаше спокойно на всички стани вече и падна от обикновено легло като я бях затиснала от всякъде с възглавници,докато баткото започна да ми се обръща чак към 5-6 месец.
Виж целия пост
# 493
А какво ще кажете за чайчетата на ХИПП ? Днес ме съблазни един синичък за "Лека нощ" , но съм много преубедена. Бебка се буди на 3 часа, максимум 4 за храна и нищо не е в състояние да я откаже - ни вода,ни биба. Та сега се чудя да пробвам ли с този чай?  Thinking
Виж целия пост
# 494
Чета заприказвали сте за жегите...вече държите ли прозореца отворен през нощта newsm78 малката спи при нас на леглото , което е на два метра от прозореца и се чудя дали да го оставя отворен , че спи леко облечена и пак е вода цялата.

Всъщност искам да ви питам , тъй като ни взеха на ясла Whistling и от другата седмица тръгва , казаха задължително дрехите и в раница , аз имам една чантичка , която излизаме всеки ден и вътре и нося покъщнината Wink , но за дрехи на яслата май ще е малка , не знам каква големина приблизително да е.Бихте ли ми казали(показали)какви ползвате вие Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия