Благодаря! Явно колко обръщам внимание
Ей, сега ще видя какво мога да направя
))
Благодаря! Явно колко обръщам внимание
Ей, сега ще видя какво мога да направя
))
Ех това моренце, кога ли ще дойде времето.
за галактик!
!
) - не е месТно пюре/ястие, а е месно. Идва от месо, а не от това, че е местно производство.
Отдавна не съм влизала да пиша, но от време на време ви чета. Този път се реших защото имам въпрос към ЛЛЛ.
Въпроса ми е: има ли проблем така изведнъж да спра да кърмя или да говоря с диетоложката да го направя постепенно?
Отдавна не съм влизала да пиша, но от време на време ви чета. Този път се реших защото имам въпрос към ЛЛЛ.
Въпроса ми е: има ли проблем така изведнъж да спра да кърмя или да говоря с диетоложката да го направя постепенно?

Не му стигат другите проблеми, ами и за това ако се окаже, че има проблем не знам ...

Колко баааавно се нижат напоследък! Ние сме сравнително добре. В събота беше ден за почистване на града. Излязохме с децата, отидохме да си вземем ръкавици и чували. Мъж ми носи малката в слинга и прикляка да обира боклуци, аз наглеждам батко и също приклякам, баткото отказа да пипа, но с една пръчка "чистеше" и той... и така дружно 4-мата направихме оборка около входа. Но ми стана едно такова странно, когато комшии спряха с джипа току пред нас, похвалиха ни и... си се качиха у дома... От друга страна имаше доста активно чистене из града, въпреки неудачно подбраната според мен дата, дано се задържи резултатът.

Препоръчани теми