
Такива неща




, червено му било гърлото (каза лекарката от прегледа в събота), вчера вече не беше
Днес хремата му отново стана като в първи ден - безцветна, обилна и редичка... Идва ми вече да се гръмна 
Аз също жула Саменто, че ми писна да ме заразяват тези дечурлига 
Добре, че съм на държавна работа - досега да са ме уволнили. Една приятелка каза, че в фирмата им ги глобявали с по 25 лв на ден за всеки болничен, който е повече от 2 дни




) , да пуснем изследванията и да ходи. То не беше с крачето проблем, после ниска постоянна Т, изолирана бактерия в нослето (Мораксела катаралис, ако някой се интересува
), хрема и кашлица, а за десерт - вируса с повръщане и разстройство
като се почна началото на август, та до сега. Ние продължаваме с хомеопатията, като цяло мисля, че добре се влияе, надявам се да продължи така. Почнах да я водя при една жена, която много ми допада, толкова, че и аз отидох на интервю при нея.
понякога спя с нея, като видна мързелана, или правя нещо друго на спокойствие. Случва се, в хубавото време да сме навън, и си спи в количката (все още!!!
), та тогава се отдавам на книжка. Да усетя и аз малко от сладостта на детския сън. Че преди с нейните 25-30 мин. на 3 часа беше един малък ужас.
после и от другата ама, и се хили като ряпа. Не знам наличните кърмения как и кога ще отпаднат, като само чака да стане тъно или фето, за да "ама". Бяхме на рд на едно детенце и там другарче на Габи, което също суче (гони 3те годинки
пиши, когато можеш.
скоро май ще съм си сама 
С голямо удоволствие те изчетох - аз ви се радвам за кърменето - ето виж как лека полека си отпадат едно по едно - като й дойде времето и ще порастне детето. Успех ти желая за работата и стискам палци!
Аз се чудя дали да не пусна след 10-тина дни на Андрей, че сега нали пие АБ и няма да е коректен резултата. Може да отида при твойта женица, че вече съм се видяла в чудо с Андрейчовите болести и ми писна от лекарства - подвижна аптека съм

При нас има някакъв напредък, но още не се е отприщил да ми говори много. След посещение при последната логопедка определено съм спокойна - просто при него всичко се случва по-бавно. Посетих всички нужни специалисти - детски невролог, УНГ и логопед - според тях детето си е ок, но все пак е добре да посещаваме логопед. Ще почнем занимания от ноември, защото логопедката искаше да видиме дали няма да се отприщи в яслата(говоряща среда) - е, от болести не можахме да съберем 10 дни посещение за два месеца


Но като гледам темата не съм само аз! 
Слънце,село,море.............абе чудно!
Препоръчани теми