ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 24 638
  • 732
# 630
EDEN HAZARD : I'm signing for the champion's league winner

просто няма по-щастлив човек от мен тая вечер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Све, честитоооо Simple Smile
Виж целия пост
# 631
EDEN HAZARD : I'm signing for the champion's league winner

просто няма по-щастлив човек от мен тая вечер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Све, честитоооо Simple Smile


Честито!

А Сити дочух, че са на път да подпишат с РВП, ако това стане ще е супер, точно такъв реализатор ни е нужен.
Виж целия пост
# 632
Виж целия пост
# 633
За всички, които я пожелаха - http://www.excely.com/football/euro-2012-schedule.shtml
Виж целия пост
# 634
EDEN HAZARD : I'm signing for the champion's league winner

просто няма по-щастлив човек от мен тая вечер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Све, честитоооо Simple Smile

Хехеее, и на теб да ти е честит! Много силен сезон да направи.  Hug
Виж целия пост
# 635
Добро утро на всички!

Успех на България в мача с Турция днес!
Българи Юнаци.........!
Виж целия пост
# 636


Британската поп звезда Роби Уилямс подкрепи капитана на българския национален отбор по футбол Стилиян Петров, който продължава своята борба с левкемията.

Бившият член Take That излезе с фланелка "Подкрепи Стан" пред близо 75 000 зрители на "Олд Трафорд" по време на благотворителен мач.

В него звездите на Англия победиха сборен отбор на света с 3:1, а в мача взеха участие и холивудски звезди като Уил Ферел, Майк Майърс, Джерард Бътлър и Ед Нортън.

От футболния свят участие взеха футболните звезди Кевин Филипс, Теди Шерингам, Ернан Креспо, Рой Кийн, Кларънс Зеедорф и Фреди Люнгберг.

Събитието, което е по егидата на УНИЦЕФ, успя да събере 4 милиона лири.
Виж целия пост
# 637
EDEN HAZARD : I'm signing for the champion's league winner

просто няма по-щастлив човек от мен тая вечер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Све, честитоооо Simple Smile
Много неща ви честитих този сезон, но не и това!  Crossing Arms Mr. Green

Много мило ми става като видя колко много хора и звезди подкрепят Стилян  Peace

Блу, с тея снимки дето публикуваш ше ми докараш някой сърцетуп  Grinning И защо всички хубави мъже трябва да са в Челси, питам аз!? Като ги гледам става разногледа  Mr. Green #Crazy
Виж целия пост
# 638
Видях, че сте постнали информацията за този разкошник от аватара ми  Heart Eyes Следващата стъпка трябва да е негов концерт у нас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 639
Изненада: Кагава е пред трансфер в Манчестър Сити

Полузащитникът на Борусия Дортмунд Шинджи Кагава е близо до трансфер в Манчестър Сити, съобщи преди малко Radio 91,2. Според медията, „гражданите" са готови да заплатят за японеца 22 милиона евро. Двете страни са уточнили всички детайли и единственото, което остава е да се сложат подписи под сделката. Получената информация все още не е потвърдена официално, а темата очаква развитие до края на деня.

Тази новина е изключително шокираща, тъй като Кагава се намира в сферата на интересите на Манчестър Юнайтед. По-рано Борусия отказа да продаде играча на „червените дяволи", откъдето предложиха 16 милиона евро за една от звездите на немския шампион.

В същото време Kicker излезе с напълно противоречива и не по-малко любопитна информация. Източници на медията твърдят, че японецът е готов да се присъедини към тима на Сър Алекс и дори немският шампион се е съгласил да се раздели със звездата си срещу сумата от 15 милиона евро (!) без бонусите.
Виж целия пост
# 640
Кагава уреден за Манчестър Юнайтед
Вто, 2012-05-29 15:43

Борусия (Дортмунд) и Манчестър Юнайтед са постигнали договорка за трансферната сума, срещу която Шинджи Кагава ще премине на "Олд Трафорд".

Преди няколко дни шампиона и носител на Купата на Германия отхвърли първото предложение на "червените дяволи", но новата оферта, която според информациите е на стойност около 22 милиона евро, е била приета.

С привличането на 23-годишния японец сър Алекс Фъргюсън все пак ще успее да си набави така желания халф, въпреки че Юнайтед удари на камък при опита си да вземе Еден Азар, който избра да премине в Чeлси.

Окончателно сделката ще бъде финaлизирана след 8 юни, когато приключват ангажиментите на Кагава с японския национален отбор.
Виж целия пост
# 641
Кагава е супер-талант, който и да го вземе, ще удари 6ца от тотото Simple Smile Сър-а ще си оправи проблемната зона с него. Ако отиде в Юнайтед, де.

п.п. http://www.livesport.bg/Siti-da-mu-misli!-YUnayted-vzima-unikalen-meksikanski-talant-(VIDEO+SNIMKI
Виж целия пост
# 642
Кагава е супер-талант, който и да го вземе, ще удари 6ца от тотото Simple Smile Сър-а ще си оправи проблемната зона с него. Ако отиде в Юнайтед, де.

п.п. http://www.livesport.bg/Siti-da-mu-misli!-YUnayted-vzima-unikalen-meksikanski-talant-(VIDEO+SNIMKI

Вярно ли,че Гуардиола ще замести Сър-а???

А най-запомнящото се събитие в управлението на Кралицата било спечелването на Мундиал 66г. от Англия........
Виж целия пост
# 643
-True Blue- -

За момента от Сити се чува, че нямат интерес към Кагава, за мен по-скоро това са спекулации, за отклоняване на внимание или за повишаване на интереса към играча.Но кой знае, макар че според мен още един силен играч в средата е излишен.
По-скоро ни трябва изявен реализатор тип таран, дано това което се чува за привличане на РВП се окаже вярно, това е нужния ни играч.
Виж целия пост
# 644
http://football.sportal.bg/news.php?news=367082

http://gong.bg/view_article.php?article_id=273743

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2734033


Все интересни новини, бая раздвижване има:)))
Я кажете за Ботев ли сте или за Своге утре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия