Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 752
  • 751
# 330
Толкова абревиатури научих в този форум! Laughing Laughing
Виж целия пост
# 331
Люба Кулезич пред Университета вчера. Хич не ми хареса, много нагримирана, лицето й е направо разкривено от тия пластики, а и беше с ризка , с която й се виждаше пъпа  Rolling Eyes Не ми се стори подходяща като за нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 332
Новият на Ирина, стария на Вихра и малкото Ави. Днес във ВИМ.
Ми мнооого нагъл е бащата... Чакаме всички с децата, жега над 27-8градуса и изведнъж, хоп... малката кипра  бива пробутана най-отпред.  Close

Аааа, ето къде е била малката. Защото аз днес видях Вихрето, с онзи съсухрен, изсулен възрастен човечец, с който уж нямала връзка, на заведението на колодрума в Борисовата градина. И ми стана странно, заведението е перфектно за деца - люлки, хамаци, възглавници по огромната поляна...а тя без детето. А то било с баща си.

Та за Вихра - и без грим е много хубава, обаче странна двойка са тези. 2 часа седяха там и си мълчаха като пукали. Единият гледа в една посока, другия в друга и мълчат. В редките случаи, в които си разменяха по някоя друга дума тя свиваше злобно устни и пак - тя в едната посока, той в другата. И така 2 часа...Аз не бих издържала. Но тя явно е държелива.

Ако дрес код-а е от значение, беше облечена възмутително елементарно.
Виж целия пост
# 333

Военно историческия музей предполагам.

Андрей Арнаудов - днес обядваше сам в Мидената ферма в Панчарево.

Виж целия пост
# 334
Новият на Ирина, стария на Вихра и малкото Ави. Днес във ВИМ.
Ми мнооого нагъл е бащата... Чакаме всички с децата, жега над 27-8градуса и изведнъж, хоп... малката кипра  бива пробутана най-отпред.  Close

Аааа, ето къде е била малката. Защото аз днес видях Вихрето, с онзи съсухрен, изсулен възрастен човечец, с който уж нямала връзка, на заведението на колодрума в Борисовата градина. И ми стана странно, заведението е перфектно за деца - люлки, хамаци, възглавници по огромната поляна...а тя без детето. А то било с баща си.

Та за Вихра - и без грим е много хубава, обаче странна двойка са тези. 2 часа седяха там и си мълчаха като пукали. Единият гледа в една посока, другия в друга и мълчат. В редките случаи, в които си разменяха по някоя друга дума тя свиваше злобно устни и пак - тя в едната посока, той в другата. И така 2 часа...Аз не бих издържала. Но тя явно е държелива.

Ако дрес код-а е от значение, беше облечена възмутително елементарно.
Какво ще рече това?
Виж целия пост
# 335
Новият на Ирина, стария на Вихра и малкото Ави. Днес във ВИМ.
Ми мнооого нагъл е бащата... Чакаме всички с децата, жега над 27-8градуса и изведнъж, хоп... малката кипра  бива пробутана най-отпред.  Close

Аааа, ето къде е била малката. Защото аз днес видях Вихрето, с онзи съсухрен, изсулен възрастен човечец, с който уж нямала връзка, на заведението на колодрума в Борисовата градина. И ми стана странно, заведението е перфектно за деца - люлки, хамаци, възглавници по огромната поляна...а тя без детето. А то било с баща си.

Та за Вихра - и без грим е много хубава, обаче странна двойка са тези. 2 часа седяха там и си мълчаха като пукали. Единият гледа в една посока, другия в друга и мълчат. В редките случаи, в които си разменяха по някоя друга дума тя свиваше злобно устни и пак - тя в едната посока, той в другата. И така 2 часа...Аз не бих издържала. Но тя явно е държелива.

Ако дрес код-а е от значение, беше облечена възмутително елементарно.
Какво ще рече това?

Кое?

Беше облечена с простовата поличка и обикновен бял потник.
Виж целия пост
# 336
Вчера в Борисовата градина Тома Спространов.
Виж целия пост
# 337
ВИП мена трябва да издържа новата си изгора, нали спря издръжката на Вихра и детето, няма пари жената за дрехи, за кое по-напред да смогне сама. Онзи и колата и взе.....само още от апартамента не я е изгонил, поне не се е чуло....
Виж целия пост
# 338
Откакто гледах Иван при Карбовски вече си мисля, че Вихрето наистина послъгва. Преди я съжалявах, ама сега вече не. Стана ясно, че и тя се е развявала тук-там с онзи оператор. И въобще не е само апартамента да и e останал, взималa и наем от друг имот, имала издръжка за детето - малка, но разходите по детето си деляли. Така, че хич не е за оплакване, поне аз повярвах на Иван като го гледах.
Виж целия пост
# 339
Със сигурност истината е по средата. Peace
Виж целия пост
# 340
Откакто гледах Иван при Карбовски вече си мисля, че Вихрето наистина послъгва. Преди я съжалявах, ама сега вече не. Стана ясно, че и тя се е развявала тук-там с онзи оператор. И въобще не е само апартамента да и e останал, взималa и наем от друг имот, имала издръжка за детето - малка, но разходите по детето си деляли. Така, че хич не е за оплакване, поне аз повярвах на Иван като го гледах.
аз пък си мислех, че никой не би му повярвал на емоционално просташкото му поведение при Карбовски, но......разни хора, разни идеали......чудя се, ако си размените ролите с Вихрето, дали няма да смените плочата....визирам всички защитаващи Ванката и Иринчето.....то на чужд гръб и 100 тояги са малко, нали Mr. Green
Виж целия пост
# 341
То е ясно, че всеки си има причина за постъпките си - както той, така и тя, не анализирам това и не осъждам никого защо така е постъпил. И единия и другия ги е треснала любовта и са кривнали. Изразих мнение относно истинността около драмата на Вихрето, че видите ли Иван нищо не и дава.

Вселена е написала правилно - истината явно е някъде по средата. Peace

А иначе Иринчето ми е супер мазнааа. Sick Ужас!
Виж целия пост
# 342
Вчера Ани Салич и Божидара Бакалова (сестрата на Ивайла Бакалова).
Виж целия пост
# 343
Ники Китаеца

и вчера Силвия Лулчева с дъщеря си.
В Столичани повече не знам с какво я гримират, но явно е нещо, с което да я състаряват.
вчера беше с уникално чиста кожа,много хубаво гримирана и много възпитана
Виж целия пост
# 344
Юксел Кадриев- доста наедрял бих казала  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия