Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 726
  • 751
# 465
до колкото знам е лежал 7 месеца ,защото му е била пресрочена визата за Америка.... можеи би истината я знае само един бог...
Виж целия пост
# 466
В Гугъл излизат негови интервюта, някои телевизионни. Сам си говори за ВИС и дрис...
Виж целия пост
# 467
до колкото знам е лежал 7 месеца ,защото му е била пресрочена визата за Америка.... можеи би истината я знае само един бог...
разказа скоро пред Лора в БТВ , че е лежал в американски затвор , защото когато заминал за там , негов познат направил договор за наем на името на Коко и спрял да плаща наема и затова той влиза в затвора , там си изкарал добре , разбирал се много с бандите вътре , уважавали го , знаели че бил светило в бокса .
Виж целия пост
# 468
Не знаех кой е този Коко Тайсъна, но гугълнах - участвал е в клип на Таня Боева.
Simple Smile Не е известен основно с това, но както и да е. Много свестно момче. Отстрани изглежда Тарзан, но е с нежно сърце. И жена му също е хубава, не само децата. Wink
Ето го
http://www.slavishow.com/content/gallery/guests2005/1_10.jpg

Нежно сърце?!  #Crazy
Коко е абсолютна свиня. Едно време тренирахме в една зала. Няма да го забравя как обстрелваше с храчки спаринг-партньорите си...  Sick
Виж целия пост
# 469
Шанталче, този да не е мъжа, който си срещнала в един детски кът, но си се скрила в замъка, защото бил с децата си? Simple Smile
Виж целия пост
# 470
 Joy   Joy
Виж целия пост
# 471
Шанталче, този да не е мъжа, който си срещнала в един детски кът, но си се скрила в замъка, защото бил с децата си? Simple Smile
Неее, глупости Joy. На мъжа ми приятел е от едно време.  Wink
И Ери, не съм имала предвид, че има нежно сърце към мъже, ако ме разбираш Wink. Камо ли към спаринг партньорите си Sunglasses
Виж целия пост
# 472
Вчера на една тиха уличка в моя квартал видях Валери Божинов,говореше по телефона си и се хилосваше нещо...Николета я нямаше Grinning
Виж целия пост
# 473
Вчера на една тиха уличка в моя квартал видях Валери Божинов,говореше по телефона си и се хилосваше нещо...Николета я нямаше Grinning

E,сигурно с нея е говорел Mr. Green..
Виж целия пост
# 474
Преди малко -  Жоро Пентаграм и мисля беше с Кольо Гилъна, за 2рия не съм съвсем сигурна, че беше с очила - отиваха към националната телевизия.
Виж целия пост
# 475
Преди малко -  Жоро Пентаграм и мисля беше с Кольо Гилъна, за 2рия не съм съвсем сигурна, че беше с очила - отиваха към националната телевизия.
Как ги позна? Сигурно вече не мязат на себе си. Стари кримки!  Grinning
Виж целия пост
# 476
Оооо, бяха супер свежи и усмихнати, абе сладури  Heart Eyes
Виж целия пост
# 477
Вчера видях Етиен Леви!
Виж целия пост
# 478
Венета Райкова + Патрик днес в Пикадили.
Виж целия пост
# 479
Венета Райкова пак ли беше с мазна коса? Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия