Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 756
  • 751
# 375
Днес в Южния парк на инициативата "Живей активно!" -
Йордан Йовчев, Тити Папазов, Ненчо, Део, Сантра, Дивна,
Скилър, Печенката, както и финалистите от "X Factor" -
Рафи, Богомил, Сани, Ангел и Мойсей, Джийсън Брад Люис.
Виж целия пост
# 376
Миналата седмица в пицария "Виктория" на Черковна видях Цветанка, бившата на Веселин Маринов. Страшно надменна.
Там беше и Татяна Дончева - много усмихната.
Виж целия пост
# 377
Иван Лечев и Стефка Берова.
Виж целия пост
# 378
Снощи на една пицария на Витошка седеше сама на маса Сани от Х фактор изглеждаше много добре, стори ми се много свежа и се усмихваше през цялото време  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 379
Снощи на една пицария на Витошка седеше сама на маса Сани от Х фактор изглеждаше много добре, стори ми се много свежа и се усмихваше през цялото време  Rolling Eyes

Откакто я гледах в Черешката на тортата останах с впечатление, че тя през повечето време така си седи и си се усмихва без видима причина  Mr. Green
Виж целия пост
# 380
Снощи на една пицария на Витошка седеше сама на маса Сани от Х фактор изглеждаше много добре, стори ми се много свежа и се усмихваше през цялото време  Rolling Eyes

Откакто я гледах в Черешката на тортата останах с впечатление, че тя през повечето време така си седи и си се усмихва без видима причина  Mr. Green

 Laughing Абсолютно, и аз с такова впечатление останах.
Виж целия пост
# 381
Снощи на една пицария на Витошка седеше сама на маса Сани от Х фактор изглеждаше много добре, стори ми се много свежа и се усмихваше през цялото време  Rolling Eyes

Откакто я гледах в Черешката на тортата останах с впечатление, че тя през повечето време така си седи и си се усмихва без видима причина  Mr. Green

 Laughing Абсолютно, и аз с такова впечатление останах.

Проверих в гугъл коя беше тази Сани, защото съм фен на Черешката. Значи, аз по-голямо излагане не бях виждала. Сготви някакви пилешки воденички за 1,80 лв, които бяха на чорба с плуващ магданоз отгоре, като се оплакваше през цялото време колко много пари била похарчила, държеше се "сърдечно"-просташки и т.н. Но тя е "медийна личност" все пак. .. give me a break.
Виж целия пост
# 382
Да не забравяме и излагацията й с палачинките, направени от вода и брашно... Blush
Просто случи на учтиви и възпитани гости, заслужаваше някой в прав текст да й обясни колко много се е изложила Confused
Виж целия пост
# 383
Валя Ахчиева, караше доста лъскав джип. Аз си мислех, че в БНТ взимат ниски заплати, ама той може да не е неин, а само да го кара. newsm78
Виж целия пост
# 384
Валя Ахчиева, караше доста лъскав джип. Аз си мислех, че в БНТ взимат ниски заплати, ама той може да не е неин, а само да го кара. newsm78
Семейството и реституира доста апетитни имоти.
В БНТ определени хора не вземат ниски заплати.
А не пречи и джипа да и е даден само да го кара. Но последното ме съмнява.
Виж целия пост
# 385
Е, ниски, ниски, колко да са ниски?  newsm78 Със сигурност са няколко хилядарки  Wink
Виж целия пост
# 386
Ахчиева не я ли замесиха в някаква далавера с пернишката кметица?  newsm78
Виж целия пост
# 387
Сетих се, че видях Ахчиева в Mall of Sofia преди седмица-две. Много ми е антипатична като журналист и не без злорадство бих написала че изглежда ужасно наживо, но... не е така. Добре изглежда.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 388
Преди малко Дичо в Синеморец, в неговото заведение.
Виж целия пост
# 389
Преди малко Дичо в Синеморец, в неговото заведение.

Направил ли беше рибена чорба за посетителите в ресторанта, както е споделил в съботния 24часа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия