Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 188
  • 742
# 540
Гледах La Cara Oculta, много ми допадна. Благодаря на Акаша за препоръката Hug

 Hug
Изгледахме го тази вечер, страхотно е филмчето.
Даже децата още го обсъждат, впечатлява и не се забравя лесно.
Благодаря и аз за препоръката, нямаше да го открия иначе  Hug

Това ли е филма - http://www.imdb.com/title/tt0138304/?

Аз пак да питам  за Снежанка  Rolling Eyes - някой да е попаднал на качествен торент?

Виж целия пост
# 541
Не, ето този е http://www.imdb.com/title/tt1772250/
Виж целия пост
# 542

Благодаря ти Джой   bouquet

Странно защо с това заглавие в базата ми излиза другия?  Rolling Eyes И тъй като ми с стори странно, защото другия съм го заглеждала и нямам спомени да е нещо супер интересно, та попитах ...

Ох, ще го сваля да го гледам, аз пак попаднах на някава дивотия и не знам дали ще успея да я изгледам - http://www.imdb.com/title/tt0453383/  Thinking
Виж целия пост
# 543
Снежанката едва ли я има с добро качество по торентите, още я дават по кината. Диктаторът също. Свиркайте ако го пуснат с добро качество, че съм на вълна простащина и има как да го гледам още 2-3 пъти Joy.
Виж целия пост
# 544
С добро качество пускат когато излязат на DVD. При някои филми става по- скоро след примиерата, при други чак 8-9 месеца след нея. В IMDb пише за всеки филм кога излиза на DVD. Обичайно веднага пускат хубав торент.
Виж целия пост
# 545
С добро качество пускат когато излязат на DVD. При някои филми става по- скоро след примиерата, при други чак 8-9 месеца след нея. В IMDb пише за всеки филм кога излиза на DVD. Обичайно веднага пускат хубав торент.

Благодаря   bouquet

Това не го знаех Simple Smile
Виж целия пост
# 546
Понякога се случва да пуснат хубав торент и преди премиерата, но е рядкост.

Това обикновено са копия за критиците.
Виж целия пост
# 547
Гледах La Cara Oculta, много ми допадна. Благодаря на Акаша за препоръката Hug

 Hug

Изгледахме го тази вечер, страхотно е филмчето.
Даже децата още го обсъждат, впечатлява и не се забравя лесно.
Благодаря и аз за препоръката, нямаше да го открия иначе  Hug
На мен не ми хареса.
Това за децата е доста подвеждащо. Добре, че моето в момента го няма и не го гледа.
Виж целия пост
# 548
Относно Genova /2008/ - не мога да намеря бг субтитри.
Моля за помощ! Hug
Виж целия пост
# 549
Аз пък напоследък гледам само хубави филми, но това е защото кажи-речи окончателно напуснах американския континент Laughing

Ето, и снощния ми- http://www.imdb.com/title/tt1529569/ , прекрасен и много забавен Heart Eyes. Благодаря на Гея за препоръката  bouquet
Tи снощи си го гледала, а аз току що  Mr. Green Хубав филм, лек и приятен. Тази актриса много я харесвам- Одри Тоту. Сетих се за един друг филм с нея, който гледах преди време- http://www.imdb.com/title/tt0332281/ - красив филм  Heart Eyes Джой, мисля, че ще ти хареса Hug
Виж целия пост
# 550
Относно Genova /2008/ - не мога да намеря бг субтитри.
Моля за помощ! Hug

Ironic би трябвало да има субтитри в този от замунда,който е 4.4 GB,аз съм го гледала с български суб. сигурна съм. Peace
Виж целия пост
# 551
  bouquet
Виж целия пост
# 552
Аз пък напоследък гледам само хубави филми, но това е защото кажи-речи окончателно напуснах американския континент Laughing

Ето, и снощния ми- http://www.imdb.com/title/tt1529569/ , прекрасен и много забавен Heart Eyes. Благодаря на Гея за препоръката  bouquet
Tи снощи си го гледала, а аз току що  Mr. Green Хубав филм, лек и приятен. Тази актриса много я харесвам- Одри Тоту. Сетих се за един друг филм с нея, който гледах преди време- http://www.imdb.com/title/tt0332281/ - красив филм  Heart Eyes Джой, мисля, че ще ти хареса Hug
Много благодаря, веднага започвам да издирвам Hug.
Тук обаче започваме взаимно да си научаваме вкусовете, аз например се ориентирах кои потребителки да следвам по петите за нови филми, и съм им адски благодарна за находките  bouquet
Виж целия пост
# 553
И аз да споделя какво съм харесала, а не само да критикувам: Wink
Unknown /Без име/ с Лиам Нийсъм/ и Taken /Твърде лично/ пак с него.
Виж целия пост
# 554
Снощи - "The divide". Очаквах нещо различно, но това, което ми беше сервирано също не ме разочарова. Даже ме помете с пълна сила и пак ми издуха размислите в посока "изпитание на човешката психика".
Филмът не е за нежни душици! Обстановката е потискаща. Има брутални и грозни сцени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия