Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 190
  • 742
# 135
Тине, аз питах за България, защото се прибирам и ми се иска да погледам кино на нормален екран Mr. Green А и ми хареса трейлъра на филма, затова се заинтересувах дали няма нещо конкретно за България излязло.

И в БГ ще е на 22 юни.  Peace
Виж целия пост
# 136
Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 137
mijjjka,  има два филма с това заглавие winter butterfly
- http://www.imdb.com/title/tt1549111/
-http://www.hancinema.net/korean_movie_Winter_Butterfly.php

Предполагам, говориш за втория newsm78
Виж целия пост
# 138
Izma, да, за втория филм става въпрос  Hug
Виж целия пост
# 139
здравейте  Hug препоръчайте ми нещо хубаво  и сълзливо ...гледа ми се и ми се плаче   smile3506
Виж целия пост
# 140
здравейте  Hug препоръчайте ми нещо хубаво  и сълзливо ...гледа ми се и ми се плаче   smile3506
Смисъл романтично сълзливо ли? Laughing
Виж целия пост
# 141
Гледах:

The Secret Life of Bees - симпатичен филм, с една много красива актриса - Alicia Keys. Не е лош филма, но не е и нещо впечатляващо за мен.

Perfect Sense - мога ли да определя филм като интересен и безинтересен едновременно. Е това е за мен този - не ми беше скучен, ясна идея и концепция почти от самото начало, и вероятно го изгледах заради прекрасната роля на Ева Грийн. Един апокалипсис по френски.

The Awakening - става. За почитателите на жанра е задължителен..почти Simple Smile
Виж целия пост
# 142
The Secret Life of Bees и за мен не беше нищо особено, не знам какво толкова въздишат по този филм, ма то вкусове всякакви. Не, че съм расистка, но не обичам да гледам филми за чернокожи и да ми насаждат колко са ощетени. Дори не можах да го изледам до края. А Алиша Кийс наистина е много красива жена!
Има един филм Awakenings , който е доста стар, с Робърт де Ниро. Много е хубав!

здравейте  Hug препоръчайте ми нещо хубаво  и сълзливо ...гледа ми се и ми се плаче   smile3506

Аз ти препоръчавам Мостовете на Медисън - любимият ми филм, любимата ми история, с любимата ми актриса Мерил Стрийп!
И другият ми любим филм, по действителен случай - The persuit of happyness. Страхотна история за борбата на човешкия дух, много поучителен и много добре направен.
Виж целия пост
# 143
Някой може ли да ми каже за Perrier's bounty има ли бг субтитри?
Виж целия пост
# 144
Изгледах http://www.imdb.com/title/tt1320352/ и съм очарована, отдавна не ме беше грабвал някой филм така. Иска ми се персонално да благодаря на тази от вас, която го препоръча, но не помня коя беше  Embarassed   bouquet
Виж целия пост
# 145
21 Jump street http://www.imdb.com/title/tt1232829/ не мога да определя точно в коя категория да си го сложа: "боза", "по-голяма боза" или "най-голяма боза" и не разбирам на какво се дължи тоя висок рейтинг в IMDBто.
Виж целия пост
# 146
21 Jump street http://www.imdb.com/title/tt1232829/ не мога да определя точно в коя категория да си го сложа: "боза", "по-голяма боза" или "най-голяма боза" и не разбирам на какво се дължи тоя висок рейтинг в IMDBто.
newsm10
Само че аз реших, че животът е твърде кратък, за да се подлагам
на това мъчение повече от 10 мин и го спрях.
Има  няколко такива тъпни филма в IMDb, Superbad със същия актьор веднага ми идва на ум (също не го издържах след мъчителни 10-15 мин), с безумно високи оценки, които ме карат да се чудя аз ли нямам чувство за хумор или светът е полудял  Sick
Виж целия пост
# 147
Здравейте!
Включвам се с това предложение: Breakfast on Pluto (2005)
Много ми хареса. Съпреживях го.
 Изумителен стремеж да намериш любовта -  под каквото и да е форма, с цената на унижение или болка.. Желанието да бъдеш обичан, граничещо с покъртителен наивитет - чак дразнещ на моменти!
Силна роля на Килиън Мърфи Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
21 Jump street http://www.imdb.com/title/tt1232829/ не мога да определя точно в коя категория да си го сложа: "боза", "по-голяма боза" или "най-голяма боза" и не разбирам на какво се дължи тоя висок рейтинг в IMDBто.

На тийнейджърките и мускулите на Чанинг Татум Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Ани, това мъдри мисли на някой философ ли са? Напиши поне две думи за какво става въпрос.
Иначе хубави филми препоръчваш, следя те аз  Hug.

Ох, нещо не ми се е получил линка! Сега виждам.
Не ме карай да пиша нищо за филма , че не ми се отдава да обсъждам филми. Гледам ги, изпитвам удовлетворение, но не мога да споделям. За този освен че е психарийка какво да кажа друго!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия