Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за филма "Игрите на глада"?
Как може да се опише сюжетът на филма "На ръба"?
Какви са мненията за филма "The Woman in Black"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за филма "Игрите на глада"?
-
Как може да се опише сюжетът на филма "На ръба"?
-
Какви са мненията за филма "The Woman in Black"?
Мненията за филма "The Woman in Black" варират. Някои хора смятат, че е глупав, скучен и дори смешен, без истински страшни елементи. Други изразяват разочарование от актьорската игра на Даниел Радклиф и липсата на плашещи моменти. Въпреки това има и хора, които са впечатлени от къщата във филма, но смятат, че това е единственото зловещо нещо в него.
-
Как може да се опише сюжетът на филма "Perrier's Bounty"?
-
Какви са мненията за френските филми в публикациите?

, коментарът ти е същи апетайзър

И преди ми се струваше, че ще е филм като за мен, а сега след твоя коментар още повече ме привлича
Още съм до средата на темата, а и имам да чета презишни теми. wow Голям кеф! Много ми харесаха This Means War и The Holiday, голяма красота. Вярвам, че филмите облагородяват! Видях, че Hugo още не е пуснат свободно. Той може би трябва да се гледа на голям екран, защото ефектите май са страхотни. Много награди взе, предполагам, че това е защото е различен, нещо ново.