Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 189
  • 742
# 375
Иска ми се да спомена и препоръчам един малко старичък, но много хубав и трогателен филм, който успя да ме докосне Powder (1995)  Peace

Ооо, това ми е любим натъжаващ филм. И не само натъжаващо ми действа, ами някак си чисто и вълшебно.  И много харесвам актьора, хем ми е извънземен, хем хубав и нежен. Heart Eyes
Виж целия пост
# 376
lulumba   bouquet, коментарът ти е същи апетайзър   Laughing Е, поне на мен ми се отвори апетита  Flutter Grinning
Виж целия пост
# 377
И да не пренебрегваме Крис Хемсуърт като Ловеца, изглежда много по-добре с тъмна коса, отколкото като русичкия Тор  Whistling

Определено тук е много по-секси, отколкото като Тор. Ролята много му отива. Peace
Виж целия пост
# 378
Их, Лулумба, чак съжалявам, че премиерата му е на 8ми Sad И преди ми се струваше, че ще е филм като за мен, а сега след твоя коментар още повече ме привлича Embarassed
Виж целия пост
# 379
И да не пренебрегваме Крис Хемсуърт като Ловеца, изглежда много по-добре с тъмна коса, отколкото като русичкия Тор  Whistling

Определено тук е много по-секси, отколкото като Тор. Ролята много му отива. Peace

Нямам търпение вече, а рядко има какво да ме вдъхнови за посещение в кино салона.

Чакам и Rock of Ages разбира се, трейлърът на широк екран изглеждаше доста обещаващо, въпреки че избива на мюзикъл на моменти  Laughing
Виж целия пост
# 380
Уф, мен още ме е яд, че ще изпусна рок-филмчето. Няма да съм в бг за предв. прожекция, ама после ще наваксам.
Виж целия пост
# 381
Исках да ви благодаря за хубавата тема. Вие ми отворихте очите за много филми!  Hug Още съм до средата на темата, а и имам да чета презишни теми. wow Голям кеф! Много ми харесаха This Means War и The Holiday, голяма красота. Вярвам, че филмите облагородяват! Видях, че Hugo още не е пуснат свободно. Той може би трябва да се гледа на голям екран, защото ефектите май са страхотни. Много награди взе, предполагам, че това е защото е различен, нещо ново.
Виж целия пост
# 382
Палмичке, не се ентусиазирай твърде много за Хюго.
Виж целия пост
# 383
Хюго го имаше в Замунда, сега не знам дали не са го свалили  Peace
Виж целия пост
# 384
Хюго го имаше в Замунда, сега не знам дали не са го свалили  Peace
Мисля, че е свален.

Аз гледах Бел Ами. Хареса ми! Имаше нещо съблазнително, тайнствено и привлекателно във филма и актьорите. Играта само с мимики на моменти много ми допадна  Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Ето го: http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=308877&hit=1
Виж целия пост
# 386
Аз продължавам да не намирам нови интересни филми и продължавам да гледам стари златни филми. Снощи се насладих на The House of the Spirits http://www.imdb.com/title/tt0107151/, просто ВЕЛИК! А за Мерил Стрийп нямам думи да опиша колко ми е любима. Има някаква магия в тази жена.
Сега ще си потърся Защо тъгува Гилбърт Грейп, още един от любимите ми филми.
от къде да го сваля The House of the Spirits  Hug
Виж целия пост
# 387
За всички, които помнят с добро трите филма за пришълеца - "Прометей" http://www.imdb.com/title/tt1446714/  Peace Пък и режисьор е Ридли Скот. Това всъщност е предисторията на пришълеца. Много добър за своя жанр.  Peace Ама да се гледа на кино. Този път 3D-то не е допълнително пришито, тоест генерирано в последствие заради ефекта, а филмът си е сниман с 2 камери по всички правила. Peace
Виж целия пост
# 388
Аз продължавам да не намирам нови интересни филми и продължавам да гледам стари златни филми. Снощи се насладих на The House of the Spirits http://www.imdb.com/title/tt0107151/, просто ВЕЛИК! А за Мерил Стрийп нямам думи да опиша колко ми е любима. Има някаква магия в тази жена.
Сега ще си потърся Защо тъгува Гилбърт Грейп, още един от любимите ми филми.
от къде да го сваля The House of the Spirits  Hug

http://energy-torrent.com/details.php?id=1358

Пускам го да се сийдва  Peace.
Виж целия пост
# 389
Гледах The Lady , сигурно сте го коментирали, но да си споделя и аз, че ми хареса. Препоръчвам  и отивам и в темата за филми по действителни случаи да го покажа. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия