
То къпането, не му е точно проблем, а по-скоро, че е свръх пренавита пружинка от новите неща и е по-изнервен. Като покисне малко във водата и се "погасява" тоз пожар. Но, Бърди, права си, че най-вероятно си търси времето с мама и тати. И затова отказва да заспи навреме. Вчера в яслата директорката ми вика, че всичките деца заспивали към 11-12 вечерта.
Ми те, като спят до към 16.30-17 часа за обед, нормално, ама тя отказа да го събужда предварително - когато стане сам, тогава.
Ако ти вършат работа, имам цели буркани с пукани и затворени чушлета. Мога да ти дам. 
Много благодаря за инфото!


.НО пък не е акал (само в памперса сутрин, докато се събуди и се е готов, много е бърз
) и сме си затворени вкъщи (излизаме само пред блока).За всеки случай се порових днес и в сайта на Фрамар видях, че мога да му давам вит. Ц (от хапчетата по 100мг.).Пишеше за деца м/у 1 и 7 год. по 1/4 до 1/2 хапче на ден.Та му дадох 1/4 превантивно.
.Вече като е по-голям и разбира, ще пищи, рита, блъска ... не ми се мисли какво ме чака
как се смях на това за тротоара
,Аз като започнах кормуване и на сестра ми приятелите викаха,че няма да излизат докато съм навън с колата
,ама и бях много смешна де 
Веско вкъщи го оставям по слипчета и потник 
и аз се смях като четох.
).Та ... моят мъж се възмущава, ама аз си викам на воля не много лицеприятни неща и не за пред хора, но такива псувни отнесе жената, че
.Много се дразня, когато видя някой да шофира некадърно (а такива има под път и над път
).Ако имах пари на секундата щях да взема книжка, ама ... все не остават за там
))


Аз също не знам как ще се адаптирам ... септември ще е труден месец, защото и Мими ще е първи клас.
. И на мен ми е много неприятно, че не разрешават майките да седят с децата си докато свикнат. Дано някой ден станем цивилизована държава
.


Ти как си, стигнахте ли до морето или още събирате багаж? Дано да е все така хубаво времето и да си починете добре! 
, направо не ми се мисли след вашите 15-16 градуса как ще ви понесе 33-35 градуса...
, наша Йоанка отказва да седне на гърнето, дори и баба й не успя за 10 дни на село да я убеди, но пък дупето и е малко подсечено, та е по цял ден без памперс, пишка и ака в гащите, всеки път обяснявам, че трябва да каже предварително и тя казва "да" и пак си знае нейното
. Хайде като оздравееш ще се видим да поиграят децата 
Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и подкрепяна 
А вместо да изнасяш на тротоара гърнето, може направо през решетките да се пробвате
, мисля, че за седящите в заведението ще е по-голяма атракция


Много се кефи на това, че започнахме да я завиваме с чаршафче (до преди горещините спеше в чувал), явно така се чувства по-голяма




.
Лек път и приятно. 



Препоръчани теми