но ако се закучат нещата, свиркай, ще ти дам координати на една детска стоматоложка тук, която поема тежките случаи в цяла София, преди няколко години спаси зъбчетата на едно познато дете
много ви се е струпало. Ама тия доктори как може да изписват така АБ на дете без да са сигурни какво му е
дано бързо се възстанови малката и вече не попадате в подобна ситуация!
Мен все ме е страх като пада малкия да не счупи някой зъб, но за това, че може и навътре да влезе не бях чувала 

ужас
Олето хубаво го е написала, няма какво да добавя като съвет, освен да смените климата за известно време - планина ли, не знам, дано да помогне и повече да не боледувате 

!!!
Ама си е малък Патиланчо твоя Мони! Къде я намериха тая усойница!?
Къде я намерихте тая твар?
Целувки на Монката! 
За обрива - опиши ми го малко повече, мога да ти пусна снимка на малкия като беше обринат, ако искаш да го видиш... При нас уж не се оказа алергия към пеницилинов АБ, но пък не му дадоха втори АБ, бяхме в болница 3 дена за наблюдение. Между другото имаше температура по време на целия обрив, и като мина обрива спадна и температурата!
Целувки на Евичка! 



Не бях чувала и аз за такова нещо...
каква е тази усойница, ужас, милото. Дано вече е добре малкия Симчо и ти да си при него по-скоро и да се успокоиш, направо ми прескочи сърцето като прочетох 

Препоръчани теми