Пролетните птички пеят, ОКТОМВРИйските усмивки греят!

  • 43 596
  • 737
# 90
Бобинка Hug Съжалявам за случилото ви се!!!И аз съм изпадала в подобни ситуации и знам,какво ти е!Почини си добре и не мисли вече,минало-заминало.... детето си е добре!! Hug  bouquet

Къде сте бре дами ? Бомба е паднала тук  Mr. Green

Да си похваля гарджето-капитан на отбора!!

Взехме титлата-2 победи с 2-0(като 3 от 4 гола са заслуга на Кокича!)Сега сме на по-високо ниво,дано и оттам се върне с трофей!Това,което ме зарадва и ме накара да се почуствам горда е,че треньори от различни клубове за деца ме п0отърсиха за координати,както и дадоха техните.Треньорът на децата ,на Славия,беше очарован от Коко и каза,че задължително трябва да се развива таланта на детето!!Така се надявам да има бъдеще ....  Едно мило ми стана ....на 6 ,а вече с интерес от клубове  Crazy

Ами това е  Hug Хубав ден на всички!!!Мирчеееее,къде си,искаш ли да ходим в клубчетоо,за което ти говорих???
Виж целия пост
# 91
Браво на Кокича! Наде, пожелавам ви все така да имате професионални успехи и да се развива детето!

БобинкаCry Hug Hug добре, че всичко вече е минало Hug

Виж целия пост
# 92
NAde - тъкмо влизах да питам как е минал туринира вчера. Браво на Коко. Да продължава все така.

 Бобинка - аууу, милото Ники! Добре, че всичко е минало благополучно и Ники е спокоен днес. Представям си какъв стрес си преживяла.  Hug А и суматохата на околните... но в повечето случаи като стане така не може да се реагира адекватно - не им се сърди. Браво на теб, че си реагирала бързо.
Виж целия пост
# 93
 Бобика  Hug, много гадно, но важното е, че Ники е добре и сигурно вече е забравил, та се присъединявам към Надето да си починеш хубаво и да забравиш! Иначе разбирам какво си преживяла и Стоян и Георги са ми се давили жестоко (с посиняване около устата и тн.), та знам какво е да ти спре сърцето от ужас. Дано да нямаме повече такива случки!  Praynig Hug

 Наде, браво на Коко!  Heart Eyes Дано продължава все така и да стане един голям футболист!  Hug

А това време е много гадно, ако само вали ще се побъркаме сигурно затворени в къщи!  Tired

Ох и да ви кажа как съм се смяла снощи.  Mr. Green Предполагам знаете, че аз имам 2 братя и 1 сестра (4 деца сме) и имам 3 деца. Това малко за предисловие. Та снощи ни бяха на гости свекърите, свекърва ми е много симпатична и много добронамерена, но понякога изключително несъобразителна и почти всеки път като се видим изръсва някой бисер без изобщо да се усети. И така седнали сме ние, хапваме, другите и пийват и тя подхваща темата как на нас с мъжът ми не ни трябват повече деца (тя смята, че Мая ни е в повече), а ние съответно започваме да я бъзикаме, че ще си направим 8 (всеки път се шегуваме на тая тема с нея). Тогава тя решава да ни убеждава, че и тези са ни много и без много-много да му мисли изръсва (цитирам): "Интелигентните хора имат по 2 (тук се усеща, че аз имам 3, прави двусекундна пауза и добавя) най-много 3 деца!", с много категоричен тон. Е, как сме се смели, че мъжо си е взел такава наследствено неинтелигентна жена като мен!  hahaha Горката жена половин час се черви после от неудобство какво е изръсила!

А сега отивам да я номинирам за най-голяма муня.  Mr. Green
Виж целия пост
# 94
Бобинка, какво нещо е майчинския инстинкт - всички в паника, майката ако трябва ще объкне детето с хастара навънка, зада го спаси - браво! Веднъж Момо ми се е давил, не помня вече с какво - беше ужасно, хванах го за краката и с главата надолу, с крак го ритах по гърба (звучи ужасно), но изплю каквото беше заседнало....

Раде,  то интелигентните хора ползват противозачатъчни средства, а тия, дето се обичат....  hahaha наистина, на такива приказки, каквото и да кажеш, ще остане неразбрано, остава само да се посмееш. Тя едно дете ли има?
Мацки, какво става със срещата в сряда?
Виж целия пост
# 95
 Бозке (ха-ха, много готино звучи), 2 деца има. Аз не и се сърдя, тя жената не ги дрънка такива от злоба или от лошо, просто е твърдо убедена, че хората трябва да имат по 2 деца и то с разлика поне от 3 години  иначе ги очаква черно и несигурно бъдеща. Но тя си е муня от класа и не само по тая тема, редовно и ръси едни бисери!  Grinning
Виж целия пост
# 96
Срещата май няма да се състои, с тези мрачни прогнози...
Виж целия пост
# 97
Не искате ли да ви заведа в нашето клубче на срещичка?

По 3 лв на час е ,има всякакви забавления,батути,люлки,кончета,пързалки,топки Simple Smile) Вътре има и отделен кът за кафенце за маминките Simple Smile Та предполагам е една идея по-добре Simple Smile) Защото на тази възраст,навън ще е почти невъзможно да се видим,поне според мен де Wink)

Ето го: http://www.mecho-puh.com/uslugi
Виж целия пост
# 98
Наде, а далече ли е от метрото? Защото с него мисля да дойда....
Виж целия пост
# 99
Наде, а далече ли е от метрото? Защото с него мисля да дойда....

Ами чак далече,не мисля Simple Smile) Малко по-нагоре от Кооперативния пазар Simple Smile Аз лично си минавам това разстояние за норматив,почти всеки ден де ....  но знам,че ти обичаш да се разхождаш,затова мисля,че няма да има проблем Simple Smile)  Party

Допада ми клубчето,защото е всестранно развито,има от всичко .... а и какичките вътре,нямат претенции към бебетата,да са задължително с придружител и прочее,та можем спокойно да си седнем на кафенце с пряка гледка към тях  Peace Иначе има едно клубче точно до метрото,но там предпочитат да не се оставят децата до 3 години самички в залата,което означава,че пак няма да успеем да се видим,кой знае колко.

И не искам да си натрапвам идеята де,ама не се сещам за по-удачен начин ,за среща  Mr. Green та просто предлагам Simple Smile)
Виж целия пост
# 100
Привет, мацки и маценца!! Simple Smile

Бобинка, радвам се, че всичко се е разминало, ама честно казано, не знам аз какво бих правила в такава ситуация! Бррр, настръхва ми козината само като си представя..  Hug То сигурно му се е забила костица, която после е излязла, иначе няма друга причина, нали? Сега трябва и ти да се успокоиш и да ти минава главата.  Hug Hug

Надеее, супер новини за КОко!!! Много се радвам!!! Да продължава все такак и занапред! А излязоха ли резултати от изпитите? В лицея как стоят нещата?   Hug Hug Hug

За идеята за клубчето - ЗА, ЗА, ЗА!!!! Simple Smile Стига да не вали, докато се придвижваме, че зор ще стигнем до вас. Илка, вие ще успеете ли да дойдете? Можем да се срещнем някъде около метрото. Аз ще мога като се наобядваме (че тогава вършм и голямата работа) и да спи поне 20 мин., докато стигна до метрото.

Аз пък днес се опитах да събудя моя хубостник по рано (30 мин по-рано от колкото става обикновено) - ееей, няма ставане. Ни приема, ни предава, спи като пън. После се събуди бодър в часа, в който си става обикновено. А трябваше да стане, че да идем до тази ми ти ясла да се запишем. Утре ще го дигам по-настоятелно, че не остана.

Хаххаха, Не съм, весело си изкарвате вие по семейните сбирки значи. Simple Smile Да те питам, ти не си близо до никое метро, нали? ОК не е до Обеля...  newsm78 (прощавай за дебилния въпрос, ама да взема да се видя).  Flutter

Хайде, отивам да отмарям и до скоро! Simple Smile
Виж целия пост
# 101
Момичета благодаря за линковете за гащите. Май ще си поръчам от Пакостник,защото в нашият Хиполенд няма поне засега.....
Бобинка,радвам се че всичко вече е наред, аз в такива ситуации все още някакси не мога да свикна и рева заедно с него и се шашкам,и нямам думи....
Наде, ние вчера бяхме в този клуб и е страхотен.Поседяхме около 2 часа там.
Не съм, моята свекърва изръси нещо подобно миналата Коледа..../тя не е много добронамерена,за разлика от твоята, но това е друга тема/, защото ние с мъжа ми сме още на първото,но той иска да имаме 3 дечица.....и тя тогава си мислеше,нещо пак не беше разбрала,че аз искам да имаме 3 деца.....и после се черви два дни докато си отидат като разбра, че идеята е на сина й.....Моята най-редовно като се събираме ги ръси едни..... #Crazy Добре че се събираме веднъж на два месеца,та се черви по малко...... hahaha

Виж целия пост
# 102
Бобинка добре, че е бил малкия Дявол и всичко се е разминало  Hug

Nad1_Nad1 браво на твоето пораснало момченце! Все така да продължава да те радва!

tzveteto89 без да те разубеждавам погледни мненията и на други мами за тези гащички. Аз се отказах, но всеки решава сам за себе си...

Не съм моята свекърва смята, че повече от 1 дете на семейство е престъпление /самата тя е с 2/. И понеже ние имаме второ, година и половина бяха луди скандали и сърдете как сина и го е позволил това да се случи /идеята беше негова за второто/. От Коледа насам нежелания стана любимец незнайно как и никой друг не ги интересува. Добре, че се виждаме 2 пъти годишно та ми е мирна главата  Wink
Виж целия пост
# 103
Ely-st, виждат ми се скъпички и благодаря за съвета   bouquet ще погледна и други мнения, и  ще видя до колко има смисъл от тях и доколко са практични.....Мислех да взема два-три чифта за навън,вместо да нося дрехи да ги нося тях в чантата,но ще видим.... newsm78
Виж целия пост
# 104
Цвети,ами хайде на среща тогава Simple Smile) Мъжът ми работи точно до него  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия