Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 243
  • 737
# 645
Пуснах питане и при гръцките мами, но май тук ще получа повече информация, може и на лични - след 21-ви тръгваме с ММ с мотора, ще обиколим пак из Родопите, Рила и Пирин, ще се спуснем и в Гърция, та ме интересуват цените на нощувките за двама /не държим на лукс, просто да преспим/, храна, бензин и т.н. Може и на ЛС да не спамим тук.
Сподели, и мен ми се върти същата идея и ровя в нета ...
Виж целия пост
# 646
Пуснах питане и при гръцките мами, но май тук ще получа повече информация, може и на лични - след 21-ви тръгваме с ММ с мотора, ще обиколим пак из Родопите, Рила и Пирин, ще се спуснем и в Гърция, та ме интересуват цените на нощувките за двама /не държим на лукс, просто да преспим/, храна, бензин и т.н. Може и на ЛС да не спамим тук.
Сподели, и мен ми се върти същата идея и ровя в нета ...

Ами не получих кой знае каква информация. Тръгваме в четвъртък, пък все ще намерим къде да спим, може и под открито небе  Mr. Green.  Разбрах, че на Метеора например в мотела нощувката е 10 евро на човек, което ни устройва. На Халкидики може да се намери апартамент за 45 евро. Фериботът за Тасос е 3 евро на човек в едната посока, за мотора е 8 евро, за кола не питах, че не ни интересува...храната по заведенията била по-скъпа оттук, но ние не търсим лукс, нашата черга е друга...път ни дай. И вятър в косите Flutter...
Ще пиша пак като се върнем, с прясна информация, стига да не ви е късно.
Виж целия пост
# 647
Пуснах питане и при гръцките мами, но май тук ще получа повече информация, може и на лични - след 21-ви тръгваме с ММ с мотора, ще обиколим пак из Родопите, Рила и Пирин, ще се спуснем и в Гърция, та ме интересуват цените на нощувките за двама /не държим на лукс, просто да преспим/, храна, бензин и т.н. Може и на ЛС да не спамим тук.
Сподели, и мен ми се върти същата идея и ровя в нета ...

Ами не получих кой знае каква информация. Тръгваме в четвъртък, пък все ще намерим къде да спим, може и под открито небе  Mr. Green.  Разбрах, че на Метеора например в мотела нощувката е 10 евро на човек, което ни устройва. На Халкидики може да се намери апартамент за 45 евро. Фериботът за Тасос е 3 евро на човек в едната посока, за мотора е 8 евро, за кола не питах, че не ни интересува...храната по заведенията била по-скъпа оттук, но ние не търсим лукс, нашата черга е друга...път ни дай. И вятър в косите Flutter...
Ще пиша пак като се върнем, с прясна информация, стига да не ви е късно.
Аз за Гърция си имам любимо местенце, но мислех да го съчетаем с Родопите и затова подпитвам... За храната в Гърция не го мисли - едно сувлаки все ще ви нахрани... А плодовете и зеленчуците са като на нашия пазар. Иначе време имам - цял месец още... Mr. Green Весело изкарване!
Виж целия пост
# 648
Ааа, ти за Родопите ли питаш, аз разбрах за Гърция Whistling. Давай да обменяме инфо тогава, ако искаш на ЛС да не спамим. Какво те интересува за Родопите, това, което сме си набелязали ли?
Виж целия пост
# 649
Най-после ваканцията започна  Party. Без особени надежди чакаме резултатите от днешния изпит в СМГ. Едно, че не съм сигурна дали наистина някой от нас иска дечко да учи там, а ако съдя по амнезията относно решенията, която го е обхванала ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 650
Най-после ваканцията започна  Party. Без особени надежди чакаме резултатите от днешния изпит в СМГ. Едно, че не съм сигурна дали наистина някой от нас иска дечко да учи там, а ако съдя по амнезията относно решенията, която го е обхванала ...  Mr. Green

При нас шансовете са =нула.
Виж целия пост
# 651
Девойки mameva и jd , освен да ви стисна едни палци - споделете после какво се е получило  Hug - няколко приятелски деца кандидатстват и следя отблизо тази година процеса  Peace
За нас ваканцията започна в понеделник най-накрая  Crazy Flutter лекинко ми дойде в повече тази година ...
Сега е 2 седмици на езикова ваканция - само разговорни умения, колкото да го занимавам с нещо ... после юли месец има един лагер изобщо вече минаваме към лежерната част и слава богу Flutter
Виж целия пост
# 652
 Някой знае ли кога ще излязат резултатите от изпита в СМГ?
Виж целия пост
# 653

Мисля, че е най -добре да изчакате резултатите и класирането - все пак приемат над 100 деца и не всички ще са с максимален резултат съответно. Шанс винаги има. Peace Ще ви стискаме палци, също! Simple Smile
Виж целия пост
# 654
За СМГ - резултатите ще излязат на 02.07., класирането - на 04.07.

Аз дори не съм сигурна, че искам да е приет. Но откривах доста пропуски по математика, въпреки шестиците и първите места на училищните състезания. Така започна да решава допълнително, заради различните състезания през годината. С изпита в СМГ просто поставихме край на подготовката ... за момент. Резултатът от него ще покаже и оставащите пропуски, на които ще трябва да обърнем внимание. След лагера, почивката и гостуването при баба  Party
Виж целия пост
# 655
Ние моето дете го записахме вече, и униформа му купихме и въпреки това никога няма да съм сигурна кое е правилното решение. Hug Надявам се да е за добро!
Но и самата идея да порешават задачки и изравнят нивото си струва, не трябва да ги оставяме по течението.
Записвам на състезания аз, на г-жите не се доверявам. Имаше една майка от класа, която ме убеждаваше, че ако се провалят на състезанията,  не знам какво щяло да стане- е вече знам какво става, който ходи печели, а когато не - минало-заминало и така до следващия път.  Peace

Имате ли идея езиковите им познания на какво ниво трябва да бъдат на есен? Имам предвид по английски език разкази и есета ли ще пишат? Сега погледнах учебната програма и ми се стори доста интересна. Crazy http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/top_men … klas/eng1_5kl.pdf
Виж целия пост
# 656
 Здравейте! Не съм писала скоро, но при нас ваканцията тече с пълна сила. Още 1те дни на юни беше на зелено училище, после семейна почивка. От 1 юли на лагер с Британила.
 Днес бяхме в Ориндж и чете от една книжка, след това му дадоха за награда да си избере от определени ( ученическа литература) книги. Мисля, че и другата неделя ще има "литературно четене".
 Браво на всички деца, които са приети, където искат! Аз си мислех да кандидатстваме в 119то, но моя син определено не иска да се мести, а и не ми е особено близо.
 Мари ета, писах ти за една къща в Пефкохори, ако те устройва!
 Желая на всички весело лято!
Виж целия пост
# 657
Здравейте ! Върнахме се от почивката в Турция и все още
не може да влезнем в крачка.Хубавото бързо свършва и започва
ежедневието.След няколко дни заминаваме на вилата да се наспим,
защото в Турция беше 44 градуса ,а у дома е 30 !
Нищо в тази жега не става.
На всички - хубави летни дни !
Виж целия пост
# 658
Палци за всички, които очакват класиране Praynig!
Ние /аз и Калоян/ почиваме активно, гледаме европейското, ядем сладолед  Mr. Green и четем книги...
Амаретка, благодаря, но по това време вече ни е нямало.
Всъщност - върнахме се онзи ден - беше невероятно преживяване, особено на Метеора...думите са безсилни да предадат чувствата, може би снимките ще успеят, ето ако ви се гледа
От Бачково до Метеора
Виж целия пост
# 659
МАРИЕТА  страхотно сте изкарали  супер снимки  къде оставихте децата ( аз по принцип на такива места с тях ходя)   леле   и мотор моята страст  предполагам 4е адреналина е бил висок    супер двоика сте с половинката  ПУ-ПУ  да не са ви уруки  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet наи много ми хареса  МЕТЕОРА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия