SUPERNATURAL: Eat Мe!

  • 28 876
  • 708
# 390
Добро утро, слънца мои  Laughing
ellity ,  Hug Все такива поздрави да правиш  Wink


Злато, май са официални промо снимки за осми сезон, надявам се да има още.

Те ви да потъвате  Laughing


Джаред какво толкова го гласят, та го няма  Crossing Arms

 hahaha
Виж целия пост
# 391
Е т'ва е квалитетно Laughing почесване на Импала. Благодаря Hug и връщам жеста:


Мняц-мняц.  Mr. Green Галче, номерът на стаята е 211, ти не го ли знаеш? Как стана това с папагалката, бре? Сори за рибата.
Виж целия пост
# 392
Злато, май са официални промо снимки за осми сезон, надявам се да има още.
Искаме още! Искаме още! Искаме още!

Потънах, Галче, безвъзвратно.  Grinning Heart Eyes

Ахахахаха, гледам  ellity добре се е ориентирала към Дийн.  Laughing Добре дошла!  Hug

Импалка, разкопча ти корсета за големия Хемсуърт, а?  Wink

Виж целия пост
# 393
Аз да си призная започнах да гледам сезоните от начало!  Embarassed Не се стърпях просто ...
И ми става супер смешно като ги гледам какви малки момченца са били, а сега какви мъже са станали.  newsm44
Обаче най-секси са четвърти и пети сезон. Пък и там повече дават от любимите ми shirtless сцени  Heart Eyes

Виж целия пост
# 394
Мили мои, съжалявам за дългото си отсъствие, но така се получава когато човек има да учи за държавни изпити. Още не са минали, но ми липсвахте ужасно много и вчера вечерта седнах да наваксам пропуснатото. Страхотен край на 12 епизод!!!! Hug и   bouquet за Импалка!
И понеже не може само учене, а края на 12 епизод ме вдъхнови, ето ви началото на 13ти. Продължавам с една моя идея, която ми хрумна още по време на Коледния епизод. Надявам се съвместната ни работа да доведе до нещо изключително интересно и забавно... както винаги.

ТРИНАЙСТИ ЕПИЗОД
Чикаго, Илинойс

Джон Уинчестър излезе от задушната и потискаща атмосфера  на полицейското управление и се озова във вечно хапещите прегръдки на чикагския вятър. Тръгна надолу по Уест Гранд Авеню, оглеждайки се за ресторант или поне някаква закусвалня, където щеше да утоли глада си и да помисли на спокойствие върху информацията, с която го бе снабдил патологът.
Момчетата бяха прекалено заети да хващат тен  или каквото там правеха в Мексико, а Боби  бе заминалс тях, затова Джон  тръгна сам да проучва този случай, който на пръв поглед не бе нещо по неговата част.
Всъщност, ако Хербьорг не го бе насочила по следата преди със Сам да заминат, той нямаше да обърне внимание. На пръв поглед жената бе умряла от сърдечен удар –  не много хора на двайсет и пет години тупваха мъртви от инфаркт, но се случваше. Но пък още по-малко хора на двайсет и пет тупваха мъртви от инфаркт в хотелска стая, пред олтар с човешки кости.
Полицията се бе погрижила частта с черния олтар да не достига до пресата, за да не всяват паника, но след като Хербьорг ги насочи, Боби-  дори от Мексико, успя да  пусне в действие връзките си и няколко часа по-късно, след детайлите получени от детектив Милс, Джон бе потеглил за Чикаго. Никога не бе харесвал този град, а след някои определени събития от миналото – като случая с дейвите, го харесваше още по-малко, но нямаше особено голям избор.
Хареса си една малка закусвалня и се настани в най-закътаното сепаре. Сервитьорката, която дойде за поръчката му имаше вид на човек, който е готов всеки момент да го излапа на един залък...Не, не беше левиатан, но Джон бе отвикнал жените да го гледат по този начин и му трябваше известно време да се досети, че сега изглежда на възрастта на момчетата си и подобни лъстиви погледи са нещо нормално...поне имаше някакви такива спомени...Макар и в тяло на трийсет годишен, Джон се почувства някак си остарял.
Момичето взе поръчката му – салата без сос, минерална вода и еспресо. Все още не смееше да си поръча хамубргер, макар че хората в заведението не му се сториха надрусани и неадекватни. Бе успял да се добере до снимки от случая, но не и до веществени доказателства. След доклада на патолога, според когото смъртта е естествена, полицията побързала да се отърве от всичко събрано – най вече отчерния олтар. Не искали да държат подобни неща в управлението и взели разрешение за унищожаването на веществени доказателства. „Суеверни глупаци!“ бе си помислил Джон, но не можеше да стори нищо по въпроса.
Ако унищожаването на важни улики го бе разстроило, то информацията, която измъкна от патолога, направо го бе втрещила. Отвори папката, която бе взел и плъзна поглед по доклада на доктора. Официалното заключение бе – сърдечен удар в следствие на емболия. Това, което не пишеше в доклада бе, че запушването на артерията довела до удара не е причинено от тромб, а от парченце лед. Как бе възможно подобно нещо? Патологът бе имал възможност да изследва парченцето, просто от любопитство. Не можеше да напише истината в доклада си – такова нещо не се бе случвало преди и рискуваше да го сметнат за некадърник или за луд. Любопитството му обаче го довело до още по-интригуващ извод – леденото късче не било съставено от замръзнала вода, а от замръзнали сълзи...

П.С. Събитията се развиват паралено на 11 и 12 форумни епизоди.
Виж целия пост
# 395
Леле, Дийн е с още по-зелени очи отпреди ooooh! Направо красавец.

Аз пък пак попаднах на много брадат Джаред Mr. Green

Виж целия пост
# 396
Диана Hug
Нов форумски епизод, ухаа!

Не бях гледала това клипче от караокето по време на парижката конвенция:


О, о, о, о, о, о, 'Аш' Grinning ! Защо J2 не се включват в подобни изяви Confused ? Представете си един потен, размятащ се Джаред, един кръшен Дженсън...

Импалка, разкопча ти корсета за големия Хемсуърт, а?  Wink
Mи, не - той да го разкопчава, ако иска, аз си мога и така Whistling .
Виж целия пост
# 397
Откраднаха ми колата!  Shocked
Виж целия пост
# 398
Кой, да го набия?
Виж целия пост
# 399
Некъв брит прошляк, русо некво.  Дърварче, което се движи в лоша компания. Crossing Arms Милиция!  smile3514
Виж целия пост
# 400
Ах, какви тежки и несправедливи думи Shocked . Но не ме е крал - сама му се дадох Joy . Известно време неговото атлетично тяло ще обгръща кожената ми хватка, неговите руси кучури ще стискат стоманените ми пръсти, в неговите сини очи ще се отразява излъсканата ми каросерия, неговият дъх ще ме топли нощем под звездите и т.н. и т.н. Ако ме обичаш, ще ме пуснеш и чакаш ppp . Шса повърна Laughing , а дотогава влага ще ти държи миналата нощ - ох, лелей -, в стая 211 Crazy ...

ellity,
цък и цък Hug
Виж целия пост
# 401
Хуу, става.  Mr. Green Щом ти предизвиква такава поезия, да се повози. Обаче само да видя една едничка драскотина... newsm66
Виж целия пост
# 402
Защо J2 да се включват в подобни изяви Confused ?


Защото имат достойнство?  Rolling Eyes  Laughing

Представете си един потен, размятащ се Джаред, един кръшен Дженсън...


Представям си, непрекъснато  Tired В стая  212, тази с броненосеца  Wink

Пуци, сега видях, че питаш за папагалката.
Скрит текст:
Избра свободата. Втората, която бяга от Муньо(мъжкия). Много ми е жал за него, ще му купя нова жена  Laughing Рибката май от преяждане, направихме и ритуално погребение като в американско детско. Останаха само две  Mr. Green Айде стига за мен  Laughing
Виж целия пост
# 403

Сигурно имаш право, но на мен ми харесват хора, които са достатъчно освободени и танцуват. 'Щот някои други сме като талпи нерендосани и не можем се разчупим по никакъв повод и приемлив за гледане начин. Но поне не е винаги вярно това за пряката връзка между вертикалното и хоризонталното дансуване Whistling Crossing Arms .

ОК, мило мое люляфко и пуФкаво шЕфьорче Heart Eyes . А ме е драснал, А съм го изплющяла с камшика. Ще донеса вкъщи само следи от зъби, малки синини, някой и друг отпечатък от длан по багажника, и нищо, което лекарите да не могат да излекуват, пък било то и австралийско Joy . И ще се постарая smile3519 да бъде за кратко, та рогцата ти, с които много обичам да си играя Flutter , да не пораснат осезаемо.
Виж целия пост
# 404
Имам предвид, че J2 са по-големи звезди и е възможно малко повече да се надуват, в добрия смисъл на думата. А и я си представи тая фенска маса, дето само при събличане на сакото/якето почва да вие като вук, как ще реагира на нещо по-така  Laughing Жална му майка на Клиф  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия