Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 165
Мамита да драснем едно писмо на БТВ да видим тая новина Wink Нещо не ми се връзват нещата,би трябвало да са вдигнати и парите по чл.8 а защо не са-министърът би трябвало да каже.
Виж целия пост
# 166
Хасково на ПИБ изтеглени детски надбавки  в 12:40 часа
Виж целия пост
# 167
видин-дск -НЯМА ДЕТСКИ!!!
Виж целия пост
# 168
русе прокредит банк още няма детски
Виж целия пост
# 169
Мамита да драснем едно писмо на БТВ да видим тая новина Wink Нещо не ми се връзват нещата,би трябвало да са вдигнати и парите по чл.8 а защо не са-министърът би трябвало да каже.

Запис и от мен  Wink
За съжаление, скоро се рових из наредбите на ДСП и установих, че още миналата година господа депутатите са решили да ги променят, но не се знаеше, защото промяната е официално в сила от януари тази година. Не мога да цитирам точно, но промяната гласеше, че месечната помощ за деца с увреждания вече няма да е обвързана с промяната на минималната заплата, а се ще определя всяка година на принципа на минималния гарантиран доход, като беше споменато, че не може да се намаля, т.е. ако пожелаят могат да я увеличат (друг е въпросът дали това ще се случи скоро), но не и да я намалят.   bouquet
Виж целия пост
# 170
Бургас Инвест банка има детски+чл.8 без интеграция.Успех на всички Peace
Виж целия пост
# 171
Русе Инвестбанк има превод на детски надбавки!!!
Виж целия пост
# 172
Току-що звънях в АСП-Пловдив и от там ми казаха ,че за днес няма да има превод,но миналия месец пак звънях и ми казаха че няма да има ,но същия ден имаше,тъка че не може да им се вярва какво казват от АСП-то
Виж целия пост
# 173
Русе Piraeus bank има.Следя и групата във Facebook -Болярово,Пазарджик,Бургас,Добрич,Петрич и още поне в 10 общини има преведени детски надбавки. Simple Smile
Виж целия пост
# 174
Пощенска банка- Варна- все още няма превод... С онлайн банкиране съм, при превод пак ще пиша.
Виж целия пост
# 175
ЦКБ Карлово няма
Виж целия пост
# 176
За Сливен има ли информация?
Виж целия пост
# 177
Варна Общинска банка има превод чл.8д и детски без интеграция 
Виж целия пост
# 178
момичета,в петък си пуснах новата молба за детските и госпожата ми каза,че парите на дете с увреждане вече са 189 лв
Виж целия пост
# 179
момичета,в петък си пуснах новата молба за детските и госпожата ми каза,че парите на дете с увреждане вече са 189 лв
Те от няколко месеца са толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия