Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 465
Една майка каза вчера, че е взела пари още на 18-ти. Тя е на Прокредит - Сливен.
Аз съм на Райфайзен и нямам още. Една приятелка на пощенска банка вчера към 18 часа също още нямаше.
А като звънях в социалните ми казаха - няма пари , не са одобрени още.... newsm78

Не схващам нещо?НЕ би ли трябвало да ги отпускат за всички или пак си зависи в коя банка си?
Виж целия пост
# 466
Мисля че не е писано за тия общини-колежката ми е от кв.Свобода,предполагам община Връбница получи си ги още на 20.06.И една моя клиентка тогава си ги получи-на извлечението от банката пишеше ДСП Възраждане.И аз не мога да разбера защо това не става едновременно за целия град,независимо София ли е или друг.Аз съм общ.Красно село,Уникредит до момента нямам превод.....Айде дано днес ни преведат.
Виж целия пост
# 467
slavena днес ли звъня в ДСП Сливен на мен защото никой не ми отговаря на телефона. Приятелката ми е на прокредит и няма детски. аз съм на обб също
Виж целия пост
# 468
Ами не, вчера звънях по телефона. Сега като прочетах поста ти пак звъннах, но една 'лелка" ми каза, че няма да има и ми затвори телефона. #Cussing out
Виж целия пост
# 469
За Стара Загора има ли превод на детски
Виж целия пост
# 470
Търговище също няма преводи на детски до този момент 
Виж целия пост
# 471
044 623507 ДСП Сливен.Аман от тия трътки,дано днес има детски,че е ужас.Дадох на заем на съседката ми пари да изкара до понеделник,жената няма за хляб даже!С дете инвалид,мъжа си би камшика щото не му се гледало болно дете!Ми кой го прави това дете бе сульооо??
Аз детски нямам...надвишавам прага с 12лв!
Пишете ако има в Сливен ,да се успокои жената поне!
Виж целия пост
# 472
044 623507 ДСП Сливен.Аман от тия трътки,дано днес има детски,че е ужас.Дадох на заем на съседката ми пари да изкара до понеделник,жената няма за хляб даже!С дете инвалид,мъжа си би камшика щото не му се гледало болно дете!Ми кой го прави това дете бе сульооо??
Аз детски нямам...надвишавам прага с 12лв!
Пишете ако има в Сливен ,да се успокои жената поне!

Цитирам: Не знаем и  ние! Проверете по банките, госпожо!
Виж целия пост
# 473
пак са дали някакъв отговор в асп търговище никой не си вдига телефона
Виж целия пост
# 474
i v beloslav nqma detski
Виж целия пост
# 475
В Пловдив дали ще има днес? newsm78
Виж целия пост
# 476
Е то остава и днес да няма..........
защо не ни плащат и лихви за забавянето
Виж целия пост
# 477
според тях няма забавяне защото няма фиксирана дата а са казали до края на месеца
Виж целия пост
# 478
според тях няма забавяне защото няма фиксирана дата а са казали до края на месеца
То и на тях така им плащат , нали.......без фиксирана дата. Аз защо си мислех , че датата е 18.
Виж целия пост
# 479
според тях няма забавяне защото няма фиксирана дата а са казали до края на месеца
Това вече го дъвчем стотен път.
Всичко разбирам,но не разбирам как се получава разминаването едни днес,други след седмица.

Относно протестите:Не се хабете,преди 12 години си вдигнах кръвното,защото се случи тогава да се изплащат с два-три месеца закъснение.Но декември решили да правят изравняване и да се прескочат липсващите месеци,за да може през новата година всичко да върви добре.
Добре,но никой не знаеше кога ще се изплатят.
Оказа се,че 3200 семейства са засегнати от това.
Познайте колко дойдоха на срещата с кмета-5,само 5 бяхме.
Журналистите бяха повече от нас,защото ги бяхме информирали.
На втората среща бяхме само три и кмета г-н Гагаузов ни попита:И само на вас ли са ви притрябвали тези пари?
Беше ми толкова обидно....и следобед когато телефона започна  да ми звъни си позволих да бъда зла.
Поне 15 човека ми се обадиха да ме питат какво е станало.
Отговорих им,че който е дошъл си ги е получил.
Когато попитах кмета,защо не се забавят заплатите на заплатите в общината и по етапно да се покриват нашите суми.Дори само да и ги изплатят с 30% по малко и нашите пари бяха осигурени.
Той беше толкова възмутен,не можело ,щели да го съдят работещите там,а ние каквото искаме да блокираме или да правим,все тая.
Парите за октомври и ноември,получихме /дано не греша/ април.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия