Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 600
ми нз не може половината община да има др половина да няма ако никой нямаше да. сигурно е както се каза в единия от предните  коментари че не са успели да ги обработят поради късния превод оф ми нищо ще си чакаме какво да правим и да го мислим се тая лека вечер от мене момичета ще по диетуваме събота и неделя и така  Laughing
Виж целия пост
# 601
Е не знам.На мен досега не ми се е случвало някой от Слатина да има, а пък аз не.
Креми Анев, според мен бъркаш. Simple Smile Редовно ми се случва тук да чета за банки в община Люлин, в които са налични парите, а при мен да няма. И става въпрос за разлика във времето на превода повече от ден. Идея си нямам каква е причината, просто си коментирам.
Виж целия пост
# 602
Абе кой е виновен едва ли ще се разбере колкото и да спорите,факт е че има разминаване.И при нас в Пловдив една мама писа че си ги е взела още в понеделник а и нейни познати също тя беше към Райфайзен  а ние останалите си ги получихме чак вчера,даже някой беше писал  вчера че същата банка има превод вече.Такава ни е държавата просто,всичко е сбъркано в нея.
Виж целия пост
# 603
С Креми си ги поличаваме от една община,и аз потвърждавам думите и специално за Слатина.Когато общината ги пусне ,всички парички независимо кой от коя банка е са налице.ВИНАТА Е НА ОБЩИНИТЕ !!!!!!!!!-нарочно е с големи букви!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 604
Искам да ви кажа, че снощи мм проверява на банкомат на МКБ и нямаше пари, отибе на банкомат на Алианс и имаше. Картата е на цкб.
Виж целия пост
# 605
Не ,че не ти вярвам,но ти ме разби.
Виж целия пост
# 606
е как така то и аз ще хода да проверя по късно дано има ако не понеделник какво да се прави
Виж целия пост
# 607
ами как така, не знам, но нямаше, мкб били по друга системи и било възможно да не се актуализира толкова бързо.
Виж целия пост
# 608
то вече на нищо не се учудвам тука в тва скапано БГ всичко е възможно
Виж целия пост
# 609
Е вие пък, ами сетълмента на БОРИКА минава към 6 часа, ако е отишъл преди 6 няма да ги види, после след 6ч. са пристигнали. Следващият сетълмент минава към 9ч. Имат си някакви часове, затова понякога   по сметката се виждат, а по картите - не
Виж целия пост
# 610
Е вие пък, ами сетълмента на БОРИКА минава към 6 часа, ако е отишъл преди 6 няма да ги види, после след 6ч. са пристигнали. Следващият сетълмент минава към 9ч. Имат си някакви часове, затова понякога   по сметката се виждат, а по картите - не
Е как преди 6 ги вижда на банкомат на алианс а на мкб не?
Виж целия пост
# 611
Вие казахте, че първо е отишъл на банкомат на МКБ и е нямало ( според мен още не е минал сетълмента на БОРИКА), после като е отишъл на Алианс и вече са пристигнали по картата, следователно е минал. Не съм чувала МКБ да ползват нещо различно от БОРИКА като система за картови разплащания. Това е моето обяснение, естествено не значи, че няма друго Peace
Виж целия пост
# 612
Аз днес най-после си изтеглих детските! УРА! Hug

София, Овча купел, Пощенска банка - ИМА  Wink
Виж целия пост
# 613
Е не знам.На мен досега не ми се е случвало някой от Слатина да има, а пък аз не.
Креми Анев, според мен бъркаш. Simple Smile Редовно ми се случва тук да чета за банки в община Люлин, в които са налични парите, а при мен да няма. И става въпрос за разлика във времето на превода повече от ден. Идея си нямам каква е причината, просто си коментирам.
Нищо не бъркам.Като ги пуснат на два пъти няма как да ги получат всички на един път.Търсите под вола теле.На мен ми писна да обеснявам, че банките нямат вина и проблема е в общината.Аз сега погледнах от любопитсво и пари нямам.
Виж целия пост
# 614
Аз днес най-после си изтеглих детските! УРА! Hug

София, Овча купел, Пощенска банка - ИМА  Wink


пощенска имат от вчера за Овча Купел аз съм на ДСК проверих към 12 няма в понеделник
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия