Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 510

malko_z, ако има нужда от някаква подкрепа, подписи или нещо друго, буих те подкрепила в писмото.

...

Проверих преди 10 мин. Аз превод нямам.
Виж целия пост
# 511
Еййй,побъркаха ни значи.....на майките ако не преведат детските.....просто не знам каква държава сме вече,и на кой да се оплачеш и на кой да пишеш писма,като всеки си те слага на....
Виж целия пост
# 512

malko_z, ако има нужда от някаква подкрепа, подписи или нещо друго, буих те подкрепила в писмото.

...

Проверих преди 10 мин. Аз превод нямам.

Благодаря за подкрепата  bouquet
И аз още нямам превод.
Виж целия пост
# 513
Сливен ООБ са получили съобщения,че имат

значи и останалите трябва да имат днес.
Виж целия пост
# 514
tzveteto89, току-що се обадих на счетоводството на район Лозенец - счетоводителката каза, че имало някакъв проблем, но до края на деня щели да бъдат по картите. Става въпрос и за районите Средец и Подуене. Обясни, че парите били по банките още от 15-ти, просто се чакало нареждане от министерството.
Виж целия пост
# 515
Не съм знаела, че тази година положението е толкова зле. Миналата година, когато малкият ми нямаше година и си стоях в къщи всичко беше редовно. После тръгнах на работа. Позната ми разказваше преди това, че си е гледала детето 2 години, първата година са и превеждали редовно, но втората е било кошмар.
Виж целия пост
# 516
Към 13 .00 приятелка е получила съобщение,но не знам дали може да се теглят.
Просто я помолих да ми каже заради напрежението тук Hug
Виж целия пост
# 517
ОББ СЛИВЕН - НЯМА. Проверката е в 13,47
Виж целия пост
# 518
Току що звънях в Соц.подп.район Лозенец, и служителка ми каза - ``До края на месеца ще има!!!`` и ми затвори телефона.....Изключително нелюбезни са..... ясно ми е че не съм само аз сигурно тази която им звъни, но смятам че мога да бъдат малко по - любезни.....Даже не ми изслуша въпроса до край....

Каквото и да си говорим и каквито и оправдания да им търсим, по-голямата част от държавните служителки не знаят какво означава думата "любезност". Не искам да ги слагам всички под един знаменател, но са единици тези, които правят изключение. И когато ми се случи някоя служителка да се държи мило и да се усмихва, аз започвам да се чувствам неловко и ставам два пъти по-мила, за да й изразя признателност Crazy Joy. А това май не е нормално. И аз работя с хора, и на мен доста често ми идва да тегля по една, обаче не си го позволявам - усмихвам се защото работата с клиенти го изисква.

Bridgit, това го коментирахме преди няколко страници - втората година майчинството се превежда след подадена справка от работодателя за платени осигуровки. НОИ превеждат майчинството до 14 дни след подаването на справката и са винаги изрядни. Тоест забавянето се дължи на ненавреме свършена работа на счетоводителката на фирмата, в която е работила познатата ти.
Виж целия пост
# 519
ЦКБ-Търговище има от 11ч. сутринта
Виж целия пост
# 520
tzveteto89, току-що се обадих на счетоводството на район Лозенец - счетоводителката каза, че имало някакъв проблем, но до края на деня щели да бъдат по картите. Става въпрос и за районите Средец и Подуене. Обясни, че парите били по банките още от 15-ти, просто се чакало нареждане от министерството.
Маша, много благодаря за инфото, дано са по картите .....за да можем  най-накрая да свършим това което е планувано с тези пари....
Астарта, и аз съм работила с клиенти,но никога не съм си пренасяла негативите върху клиентите.....но за съжаление май само в частните фирми е така.....Аз също не съм взимала висока заплата,но съм знаела че така трябва да бъде-да се усмихвам и да бъда любезна....но уви в държавните институции не е така.....
Аз за майчинството през втората година няма да говоря,защото и там ако почна няма да стигне една тема само за мен....Изобщо не ми го превеждат навреме назад съм с един месец....и повече...мислех,че НОИ са виновни, но определено този път не са те.....а милият ми работодател.....и скъпата счетоводителка....откакто забременях имам чувството , че нарочно се прави така че всичко да се забавя.....Фирмата се състои от 5-6 човека и вместо всичко да е изрядно,то е пълна каша....но иначе сме ``много богато`` инвестиционно дружество....
Виж целия пост
# 521
щасливки.Ние яко си дремем на опшката от Слатина.Като гледам и днес няма да ни бъде.
Виж целия пост
# 522
Говорих сега със СП, детски и майчинство ще превеждат днес, но за децата с телк пари няма да има. Жалка история. Close
Виж целия пост
# 523
НЕ знам кой какви съобщения е получил за детски в нашия град. както казах и в предишен пост, моя позната е имала превод на детски на 18.06 на Прокредит банк. Така твърди тя.
Аз проверих току-що, с нет банкиране съм - и НЯМА към момента. На Райфайзен съм.
По принцип съм забелязала, че ако пощенска и уникредит имат пари на единия ден, на райфайзен превеждат на другия.
Най-вероятно ще сме си за другата седмица.

За Сливен става въпрос.
Виж целия пост
# 524
Здравейте!
С нет банкиране съм току-що са преведени ДСК-Асеновград
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия