Най-после!

  • 61 628
  • 1 946
# 1 440
Те само в едно село да отидат от тая агенция, да видят колко ракия се вари.
Виж целия пост
# 1 441
ГРОБарите са изгладнели както никога досега, явно вече не е останало нищо интересно за крадене и са решили с глоби да си напълнят, доколкото е възможно джобовете! Днес си пуших в кафето Wink

П.С. Кога са изборите newsm78, време е това цялото гербераско недоразумение да отиде на бунището на историята, където му е мястото Peace
Виж целия пост
# 1 442
Наистина ми е интересно още какво ще предложите да се забрани  Laughing

Да забраним домашната баница, че е прекалено неустоима, а се пълнее от нея. И боб- яхнията. Същата работа. А и има подмамващ ефект- съседите долавят уханието и искат и те да ядат вредната храна. Laughing
Виж целия пост
# 1 443
Наистина ми е интересно още какво ще предложите да се забрани  Laughing
Да забраним домашната баница, че е прекалено неустоима, а се пълнее от нея. И боб- яхнията. Същата работа. А и има подмамващ ефект- съседите долавят уханието и искат и те да ядат вредната храна. Laughing
Освен баничката и бобеца,трябва и сладките неща да се забранят със закон.Децата си ги хапват с кеф,а от тях им се развалят зъбите  Laughing
Виж целия пост
# 1 444
Всичко изброено опира до личен избор.Ако ограничат всичко,което си изброила не виждам кое точно ще остане да си избираме сами.За цигарите съм склонна да се съглася с вас,че дима вреди и на непушачите,които го дишат.Но абортите,мазните храни и безразборния секс са ЛИЧЕН избор,не виждам срещу тях защо скачате,като не ви вредят на вас Peace
А, дойдохме ли си на думата, че тютюна вреди на пушачите и на останалите, които са около тях? Останалите неща ги дадох само за пример и никъде не съм писала, че НЕ са личен избор и че трябва да се забранят. В темата се прокраднаха намеци, че е смехотворно, че тютюнопушенето МОЖЕ /при някои хора/ да доведе до проблеми със забременяването, в тая връзка посочих и други фактори, които се пренебрегват, а са важни. В крайна сметка почти всичко е личен избор, освен в коя държава да се родиш и кои да са родителите ти!
Виж целия пост
# 1 445
Наднорменото тегло също много често води до проблеми със забременяването.
Виж целия пост
# 1 446
Ей ама се хващате за думичката май  Laughing Писах,че съм склонна да се съглася.А няколко поста по нагоре писах,че вредата от цигарите е доста преувеличена според мен
Виж целия пост
# 1 447
Разрешено ли е пушенето по тераси на офис сгради, които имат изглед към булевард? Имам спомен, че и това обсъждаха преди няколко месеца.
Виж целия пост
# 1 448
Наднорменото тегло също много често води до проблеми със забременяването.
Мдаа, така е, неоспорим факт!!! Ей, най-накрая да сме на едно мнение!  newsm44
Ей ама се хващате за думичката май  Laughing Писах,че съм склонна да се съглася.А няколко поста по нагоре писах,че вредата от цигарите е доста преувеличена според мен
Е, как, бе, аз само това чаках да напишеш, ама ти не, та не!  Laughing
Виж целия пост
# 1 449
Ей ама се хващате за думичката май  Laughing Писах,че съм склонна да се съглася.А няколко поста по нагоре писах,че вредата от цигарите е доста преувеличена според мен
Е, как, бе, аз само това чаках да напишеш, ама ти не, та не!  Laughing
Просто за мен не всичко е или бяло или черно,има и други цветове все пак  Wink
Виж целия пост
# 1 450
Наднорменото тегло също много често води до проблеми със забременяването.
Мдаа, така е, неоспорим факт!!! Ей, най-накрая да сме на едно мнение!  newsm44


Аз пък се чувствам все по-голям изрод, хем с наднормено, хем пушач и прихванах и износих от раз  Crazy

Да забранят храненето по ресторантите, като част от борбата с килограмите, да можеш да ядеш само пред заведението, на крак  Simple Smile

По темата - много ми се иска да мога да следя господа депутатите как спазват закона  Whistling
Виж целия пост
# 1 451
Те  ги бяха изтипосали какви цигари пушат. Ама май по Господари на ефира беше, пък нали го махнаха.
Виж целия пост
# 1 452
Наднорменото тегло също много често води до проблеми със забременяването.
Мдаа, така е, неоспорим факт!!! Ей, най-накрая да сме на едно мнение!  newsm44


Аз пък се чувствам все по-голям изрод, хем с наднормено, хем пушач и прихванах и износих от раз  Crazy

Да забранят храненето по ресторантите, като част от борбата с килограмите, да можеш да ядеш само пред заведението, на крак  Simple Smile

По темата - много ми се иска да мога да следя господа депутатите как спазват закона  Whistling

Разбрахме се, че не е САМО от пушене и наднормено тегло, ами от куп други знайни и незнайни работи. Laughing
А яденето на крак е много, ама много вредно, никакви такива. Naughty Само седнали и спокойни, за да работи добре храносмилателната система.
Виж целия пост
# 1 453
Ей ама се хващате за думичката май  Laughing Писах,че съм склонна да се съглася.А няколко поста по нагоре писах,че вредата от цигарите е доста преувеличена според мен
Е, как, бе, аз само това чаках да напишеш, ама ти не, та не!  Laughing
Просто за мен не всичко е или бяло или черно,има и други цветове все пак  Wink
Не всичко е бяло и черно, разбира се и нямаше да съм толкова надъхана да споря, ако поне малко се спазваше предишният закон, който позволяваше пушенето в обособени помещения и поне ако имаше малко равноправие при разпределението на местата.
Толерирам личния избор, но не и неспазването на закона. Искам, когато съм избрала да съм в зала за непушачи, била тя и най-мрачната и затънтена в заведението, да се храня без цигарен дим. Ако избера да се кадя доброволно, няма да мрънкам. Сега разбираш ли ме?
Относно вредата от цигарите, за мен е голяма, защото виждам след толкова години, в които не ми е пречел дима, как идва време, в което ми се отразява на здравето. Един ден всеки го разбира, но понякога е късно е неспасяемо.
Успех ти пожелавам в бебеправенето и нищо лично, просто спортен хъс!
Виж целия пост
# 1 454
Не знам защо срещу пушачите има такова настървение, затова повдигнах и други възможни лоши навици, които провокират здравословни проблеми.
Всеки има право на здравна помощ, всеки има право на пороци и всеки има право да избира за себе си с какво да се трови или съответно да не се.
Репродуктивните проблеми и това, че държавата помага на такива семейства отдавна ми се струва, че е трън в очите на доста хора. Струва ми се грозно, неетично и жалко. Още повече, че толкова трудно се доказват причините за тези проблеми.
Аз съм на мнение, че място за всички трябва да има и в крайна сметка е редно да има място както за пушачи, така и за непушачи. И двете групи хора трябва да имат избор, място и да правят така, че да не пречат на другите. Отдавна в София има заведения изцяло без тютюнев дим, които лично за мен са подтискащи и рядко се чувствам комфортно там, съответно не ги посещавам. Има и такива, в които се пуши, но е супер зле откъм проветряване и съответно и там не ме устройва, избирам нещо по средата.
Защо да няма заведения, в които изцяло да се пуши и такива, в които да не се? Така всяка група ще има своите местенца, без да се налага да се бутаме и да си пречим. И за двете има бизнес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия