Най-после!

  • 61 620
  • 1 946
# 1 500
Не искам да се лишавам от тях Grinning
Виж целия пост
# 1 501
Не знам, кой как се е изчистил, обаче като видя комшийката, бременна в 8-ия месец с близнаци, как ги смуче тия цигари и ми иде да  Sick
Виж целия пост
# 1 502
На мен пък ми прави впечатление, че някои хора са се тровили - тях и бебетата си и са горди от този факт, че се и хвалят. Потресена съм и не мога да повярвам, че има такива хора!!!
Виж целия пост
# 1 503
Искам само да мина да кажа, че вчера-ден първи без цигари и ден на детето-едва си намерихме място къде да седнем от 3 заведения.Всичко беше фул до горе, което друга година не е било.Най-накрая хората с деца можаха да излезнат нормално на заведение. Hug Peace
Виж целия пост
# 1 504
Искам само да мина да кажа, че вчера-ден първи без цигари и ден на детето-едва си намерихме място къде да седнем от 3 заведения.Всичко беше фул до горе, което друга година не е било.Най-накрая хората с деца можаха да излезнат нормално на заведение. Hug Peace

Глупости. Винаги е било така.
Виж целия пост
# 1 505
Е, имаше и "така". Всичко фул с деца и видимост под 20 метра.
Виж целия пост
# 1 506
Искам само да мина да кажа, че вчера-ден първи без цигари и ден на детето-едва си намерихме място къде да седнем от 3 заведения.Всичко беше фул до горе, което друга година не е било.Най-накрая хората с деца можаха да излезнат нормално на заведение. Hug Peace

Глупости. Винаги е било така.

Да-да. Винаги е било "заведенията не са място за деца". Като отидох в Брюксел за първи път и видях как заведенията са си пълни с деца, та не се налага родителите им да ги крият вкъщи като срамна тайна, ми увисна ченето. Ама сега вече и у нас ще е така. Най-много ще се забавлявам, като се провалят апокалиптичните картини за фалирали заведения. Никъде в Европа не фалираха.
Виж целия пост
# 1 507
Искам само да мина да кажа, че вчера-ден първи без цигари и ден на детето-едва си намерихме място къде да седнем от 3 заведения.Всичко беше фул до горе, което друга година не е било.Най-накрая хората с деца можаха да излезнат нормално на заведение. Hug Peace

Глупости. Винаги е било така.
Ц, Треще, сори, две деца имам не от вчера, и ходим много ние по заведения.Никога не е било така.Имаше деца тук/там, сред цигари. Hug PeaceПросто вчера много повече семейства с деца имаха шанса да седнат Нормално на заведение. Peace
Виж целия пост
# 1 508
почти никой няма да фалира, но всеки уважаващ себе си кръчмар и търговец трябва до последно да се пазари и да драматизира, белким стане на неговата! И пушачите ще мирясат, защото хич няма да им се стои затворени вкъщи или само на домашно, ама и там едва ли ще се съгласяват домакините да им се одимява къщата. Пак ще ходят по заведенията, в началото кафето няма да им е много сладко без цигара, нито ракията, ама ще свикнат. Нормална съпротива срещу промяната.

Вчера дойдоха да ни замерват парното. ей, няма такава смрад, не зная техникът кога беше пушил за последно, имам чувството, че пред входа си е изгасил цигарата, но вкъщи се наложи да проветрявам, защото децата се оплакаха, че им мирише на цигари!
Виж целия пост
# 1 509
Очаквах, че ще започне мрънкане за дима в заведенията на открито, но вие сте си завели децата баш на първи юни, в това хубаво време, в закрити заведения, за да се израдвате на непушенето в тях  Laughing
Както се вижда, на който нещо му е криво все ще намери за какво да реве. Айде сега и техника-пушач на мушката  Joy
Виж целия пост
# 1 510
При нас валеше, не знам как да седнем навън на мокри маси. Rolling EyesЧакаме го хубавото време, ама нещо се бави.Освен това говорим за вечерно време.И от тук насетне не само лете ще можем с деца, защото трябва навън да се седи, ами и декември, и януари...Хич не рИва-супер доволна съм от това, което видях вчера. Grinning
Виж целия пост
# 1 511
за откритото нямам претенции ни на първи, ни на тридесет и първи! На мен зорът ми е за закритите пространства.
Виж целия пост
# 1 512
Много е рано за радости по повод закритите заведения. Повечето от тях са здраво погълнали дима
в себе си. Напушването с години не може да изветрее бързо. Ремонт и преобзавеждане. Едва тогиз
ще може да се диша спокойно в тях.
Виж целия пост
# 1 513
И при нас преваля, но избрахме заведение с голям навес. В това същото не се пуши вътре изобщо след предишната забрана. И преди съм писала, че в моя град този вид забрани се спазват, но съм идвала в София и ми направи впечатление, че се пафка на общо основание и пускат деца без проблем в заведения за пушачи. Така че до някъде ви разбирам. Само не разбирам защо не си търсехте правата и не сигнализирахте за нарушенията, след като толкова ви пречи.
Виж целия пост
# 1 514
Като се замисля от толкоз пушене във всичко се е просмукала гадната смрад.
Я, най-добре с по един противогаз, ей така за всеки случай  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия