Най-после!

  • 61 630
  • 1 946
# 1 905
Не се сърди, човече, е как какъв е интереса....радват се на нещо, за което нямат никаква заслуга. ))))
Да, това ми е странното и на мен в темата. Като чета нахъсаните постове, ще кажеш, че с гладна стачка са постигнали новите забрани.
Виж целия пост
# 1 906
Човече, законът за кучетата не ме зарадва пък мен, защото нищо не ограничава.
Виж целия пост
# 1 907
Не се сърди, човече, е как какъв е интереса....радват се на нещо, за което нямат никаква заслуга. ))))
Да, това ми е странното и на мен в темата. Като чета нахъсаните постове, ще кажеш, че с гладна стачка са постигнали новите забрани.

На мен ми е интересно вие за какво се "хъсате" пък. Толкова ли ограничени се чувствате?
Виж целия пост
# 1 908
Да, аз се чувствам ограничена. То е като искаш да седнеш на заведение и да пиеш една водка примерно...а вместо това удряш 100 на екс Mr. Green
Виж целия пост
# 1 909
Пък другите заболявания се сети да добавиш впоследствие, след като и пушачите сметнаха за нужно да споменат и нещо различно от рак на пикочния мехур.

Не те разбирам, честно.

Виж целия пост
# 1 910
Не се сърди, човече, е как какъв е интереса....радват се на нещо, за което нямат никаква заслуга. ))))
Да, това ми е странното и на мен в темата. Като чета нахъсаните постове, ще кажеш, че с гладна стачка са постигнали новите забрани.

На мен ми е интересно вие за какво се "хъсате" пък. Толкова ли ограничени се чувствате?
Доста страници по-напред казах, че забраната не ми влияе. Пуша и се съобразявам още преди някой да ми каже къде и как. Даже и се къпя. Но на позволените в момента места, бих искала да не се оглеждам като партизанин, дали случайно не е седнала Джаз, за да и наруша храносмилането. Не искам, щом закона ми позволява да съм там.
Виж целия пост
# 1 911
Сакън недей за храносмилане баш, че Трещи е гладна. Mr. Green
Всъщност то всички това искат-да не са ограничени-ти да не се оглеждаш, аз да не се оглеждам. PeaceВсеки да си знае мястото просто и драми няма да има.
Виж целия пост
# 1 912
Ако седна в зона, в която знам, че нямам право да си извадя цигарите, но много ми се припуши, мога и да се оглеждам, предвид глобата, която евентуално някой  ще ми тресне. И ще съм в нарушение, и ще плащам.
Иначе не очаквайте от мен да контролирам на къде ми отива дима, ако си пафкам където все още е позволено. Съобразявайте се и вие, че сте в зона с повишена концентрация на пушачи, и няма как да разчитате, че те ще ви пазят здравето и дрехите. Laughing
Виж целия пост
# 1 913
Ами съобразяваме се де.Ето-аз станах и се преместих.
Но пък днес на спирката един чичо пушеше в тълпата под навеса.Валеше и за да не му гасне явно от дъжда.
Виж целия пост
# 1 914
Ами съобразяваме се де.Ето-аз станах и се преместих.
Но пък днес на спирката един чичо пушеше в тълпата под навеса.Валеше и за да не му гасне явно от дъжда.
Докладвай го, ще му се не види и наглеца. Заради такива ни намразват нас, съвестните пушачи. Звънкай в полицията и го накисни.  Peace
Виж целия пост
# 1 915
Радвате се на Забраната, но пушачите продължават да ви притесняват със своя дим?
параванче  Бързо, лесно, удобно! Носете навсякъде със себе си, за да сте винаги защитени от вредните пушеци на ОПС- обединени пушачески сили!

параванче- за един по- безопасен свят!  Laughing
Виж целия пост
# 1 916
Ами съобразяваме се де.Ето-аз станах и се преместих.
Но пък днес на спирката един чичо пушеше в тълпата под навеса.Валеше и за да не му гасне явно от дъжда.
Докладвай го, ще му се не види и наглеца. Заради такива ни намразват нас, съвестните пушачи. Звънкай в полицията и го накисни.  Peace

Не може, той си е в правото - ако иска и 10 ще запали на спирката, като Ну погоди  Laughing
Виж целия пост
# 1 917
Кво параванче, кви торби с цимент? Това как може да предпази нежната непушаческа душа въобще? Нахулвайте противогазите и готовос! Mr. Green

Не мога да разбера кой повече мрънка, честно! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 918
Кво параванче, кви торби с цимент? Това как може да предпази нежната непушаческа душа въобще? Нахулвайте противогазите и готовос! Mr. Green

Не мога да разбера кой повече мрънка, честно! Rolling Eyes

Аз изцяло се шегувам. Laughing
Виж целия пост
# 1 919
Радвате се на Забраната, но пушачите продължават да ви притесняват със своя дим?
параванче  Бързо, лесно, удобно! Носете навсякъде със себе си, за да сте винаги защитени от вредните пушеци на ОПС- обединени пушачески сили!

параванче- за един по- безопасен свят!  Laughing
Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия