Най-после!

  • 61 628
  • 1 946
# 1 260

Аз предлагам, пушачите да си създадем движение "Да спрем цигарите, да издъним бюджета".

Аз съм ЗА. Дупката в бюджета ще е огромна. 

Относно миризмата да кажа нещо - много зависи какви цигари пуши човек. Днес таман си изпуших фаса навън, влязох и след 2 мин. влезе един човек, така смърдеше на гаден тютюн, че ме отврати. Ако беше пушил нормални цигари, нямаше и да го усетя. Или си свива такива и си купува най-евтиния тютюн, или пуши от ония, дето циганите ги продават из пазарите. При тях марка и съдържание в кутията, нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 1 261
А стига де! никога не съм си хвърляла фасовете в пясъка. В лъжа ли ме обвиняваш?!
Писах в темата, за да получа инфо- искам да съм коректна и да се съобразявам със забраните.

За една страница две непушачки ме обвиниха, че цапам пясъка. Ега ти нахалството, честно!  newsm11

Сложила съм знакче с намигване, т.е. че се шегувам, но ти разбира се, не си го видяла. Писала си, че ВИЕ ги хвърляте, затова и се пошегувах и обобщих. Ако беше писала АЗ хвърлям естествено, че не бих отговорила, защото не те познавам.

Какво ще кажете, вие, пушачите, да се изразявате малко по- точно за себе си ли пишете /или обобщавате/, преди да се газирате?  newsm78  
Виж целия пост
# 1 262
Естествено, че пиша за себе си. Как мога да гарантирам за другите- били то пушачи или непушачи?!
Виж целия пост
# 1 263
Естествено, че пиша за себе си. Как мога да гарантирам за другите- били то пушачи или непушачи?!

Е, добре тогава, просто не знаех, че се обозначаваш като ние.  Peace
Виж целия пост
# 1 264
 Peace Пошегувах се и аз за фасовете, ама вие като ужилени скочихте.
Но като се замисля сега, как мислите, че се появяват фасовете на пясъка? Другите боклуци вечер ги обира греблото на трактора. А фасовете да не би непушачите да ги разхвърлят нарочно?

Въпреки, че честно казано купчинки обелки от семки ме дразнят в пъти повече, и на плажа и в парка. За чуплещите и плюещи семки на земята трябва да има закон! И глоби!
Виж целия пост
# 1 265
http://news.plovdiv24.bg/355808.html
Виж целия пост
# 1 266
Включвам се и аз

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4850751
Виж целия пост
# 1 267
23:59 гасим цигарите и отиваме да допиваме на домашно  smile3532
Виж целия пост
# 1 268
А кой ще следи около училищата какво става, че сутрин като го карам моя на у-ще, седят, пият кафе и пушат  до сами входа - на оградата.
Забраняват по заведения, където непълнолетни нямат право да влизат, а няма кой да следи тротоарите и градинките около училищата ooooh!
Хубава работа, ама българска!
Виж целия пост
# 1 269
Вместо до оградата, ще минават на отсрещния тротоар.
Виж целия пост
# 1 270
А кой ще следи около училищата какво става, че сутрин като го карам моя на у-ще, седят, пият кафе и пушат  до сами входа - на оградата.
Забраняват по заведения, където непълнолетни нямат право да влизат, а няма кой да следи тротоарите и градинките около училищата ooooh!
Хубава работа, ама българска!
Тия непълнолетни нямат ли си майка и баща, та ще разчитаме друг да им брои цигарите. Пък и нали са полезни, какво се притеснявате?
Виж целия пост
# 1 271
Тия непълнолетни нямат ли си майка и баща, та ще разчитаме друг да им брои цигарите. Пък и нали са полезни, какво се притеснявате?

Ти сериозно ли Shocked
Нали не мислиш, че пушат вкъщи, за да знаят майките и бащите, които впрочем са на работа и няма как да дебнат около у-щата. В същия момент докато си пушат, учители минават покрай тях, влизайки в училището на работа. Не мислиш ли, че има доста сбъркано в цялата работа?
Едно време с това се занимаваше детска педагогическа стая.
Виж целия пост
# 1 272
sunny day, ако си наистина загрижена за здравето на младежите, а не просто си плямпаш тук в състояние на афект от предстоящата забрана, съм сигурна, че ще имаш възможност да сигнализираш за подобни случаи на 112 примерно или някой друг телефон. Вероятно скоро ще разгласят. Flutter
Виж целия пост
# 1 273
Чета темата и бях със смесени чувства. Пушач съм, но от 4 години живея в страна, в която на закрито не се пуши и някак свикнах да изляза на вечеря, да се наям и да си тръгна.
Не се забелязват загуби, дори напротив - ядеш за час, опразваш масата за следващия.
Бях в България и ми беше неприятно да седя на задимено и да се пуши в таксита, офиси и градски транспорт, така че забраната от тази страна не ме притеснява. От друга обаче ми се набива огромна несправедливост - акциз. Плащам все по-голяма сума и ми се втълпява, че е защото ще тежа на "системата". До като бях в България все не успявах да допра до системата и си плащах на "частно", тук пък плащам здравна застраховка и пак моите осигуровки покриват някой друг.
адски ми е лицемерно поведението на всички правителства, внушаващи, че всичко се прави за здравето на населението - дрънци - ако здравето беше важно щеше да има стандарти за тютюневи продукти, както за другите продукти за масова употреба - а те са все още такива, доколкото знам, никой още не ги е забранил.
А на изпадналите в абстиненция, като Елица, желая успешна борба с порока  Laughing.
Виж целия пост
# 1 274
sunny day, ако си наистина загрижена за здравето на младежите, а не просто си плямпаш тук в състояние на афект от предстоящата забрана, съм сигурна, че ще имаш възможност да сигнализираш за подобни случаи на 112 примерно или някой друг телефон. Вероятно скоро ще разгласят. Flutter

Оф, жено, 100 пъти написах, че тая забрана мен не ме касае, щото не посещавам заведения. Или ако го правя е толкова рядко, че даже няма и да усетя, че не съм пушила. Отделно от това, аз не съм страстен пушач - и това 100 пъти го написах. Така че пиши за собствените си състояния на ефек, а не за моите.
Просто отбелязвам, че се занимават с никакви проблеми за сметка на сериозните. Трябваше да започнат с тютюнопушенето при децата и тогава да се прехвърлят на възрастните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия